Aktualności

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018

Z przyjemnością informujemy, że posiadacze karnetów na rundę wiosenną sezonu 2016/2017 mogą już dokonywać przedłużenia swojego "kontraktu z Widzewem" na kolejny rok.

Aby wykupić nowy karnet należy zalogować się na stronie https://widzew.com/web/bilety/karnety, a następnie podać numer Karty Widzewiaka oraz numer PESEL. Przy przedłużaniu karnetu można również dokonać zmiany danych jego posiadacza. Przez najbliższe 11 dni możliwe jest jedynie przedłużanie karnetów z zachowaniem miejsca z ubiegłego sezonu. Po tym czasie posiadacze karnetów, którzy chcą zmienić miejsce na nadchodzący sezon, będą mogli wybrać inne interesujące ich miejsca, o ile te będą dostępne. 

Od poniedziałku 26 czerwca możliwe będzie również przedłużenie karnetu w kasie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. O dokładnych godzinach otworzenia kasy poinformujemy w osobnym komunikacie. 

Sprzedaż uruchamiamy punktualnie o północy licząc, że już pierwszego dnia sprzedaży kibice Widzewa swoją postawą ponownie dadzą temat dla mediów w całej Polsce. 

Serdecznie zapraszamy do nabywania karnetów!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela