Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Stomilem Olsztyn

W czwartek o 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 5. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź podejmie przy al. Piłsudskiego 138 Stomil Olsztyn.

Zapisy na mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn (sobota, 21 sierpnia, godz. 20:30) trwały od poniedziałku do środy. Niewykorzystane przez karnetowiczów miejsca trafiły do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży. Ruszyła ona w czwartek 19 sierpnia o godz. 12:00. W piątek i sobotę sprzedaż otwarta będzie prowadzona online poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Dodatkowo, w dniu meczu - w sobotę 21 sierpnia - od 16:00 bilety będzie można kupić również w kasie nr 1.

UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdążył albo zapomniał zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania (do soboty do 20:30) będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca (tzn. nie zostaną wykupione w etapie otwartej sprzedaży).

Zasady wejścia na mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn

Karnetowicze, którzy zaznaczyli w systemie w momencie zapisu na mecz, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie są zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, a także nabywcy biletów, którzy zaznaczyli taką opcję, są zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzili posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, a także nabywcy biletów, którzy nie zaznaczyli takiej opcji, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Należy pamiętać, że karta karnetowa nie jest potrzebna do wejścia na mecz. Zarówno w przypadku karnetowiczów posiadających zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, jak i karnetowiczów bez takiego zaświadczenia, a także nabywców biletów, do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym.

KUP BILET NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - STOMIL OLSZTYN

Zasady odbioru karnetów

Obecnie trwa etap odbioru i wysyłki karnetów. W dni robocze odbiór karnetów w kasie nr 2 i oficjalnym sklepie Widzewa Łódź jest możliwy w godz. 11:00 - 19:00.

W dniu meczu ze Stomilem fani będą mogli odbierać swoje karnety w kasach nr 2 i 3 (w godz. 18:00-21:00), ale ze względu na dużą liczbę klientów nie będzie to możliwe w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź.

W sobotę oficjalny sklep Widzewa Łódź będzie wyjątkowo czynny od godz. 14:00, zaś od 18:00 do 23:00 zakupy będzie można również zrobić w dodatkowym namiocie handlowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela