Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

W sobotę 27 listopada o godz. 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 19. kolejki Fortuna 1 Ligi z Zagłębiem Sosnowiec. Początek spotkania w niedzielę o 18:00.

Zapisy na mecz Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec zakończyły się w piątek o 23:59. Niewykorzystane przez karnetowiczów miejsca trafiły do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży. Ruszyła ona w sobotę 27 listopada o godz. 12:00.

W sobotę sprzedaż otwarta będzie prowadzona tylko online poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. W dniu meczu od godz. 10:00 do godz. 19:00 bilety będzie można kupić również w kasie nr 1. Uwaga! Będzie tam można kupić zarówno bilet na mecz z Zagłębiem Sosnowiec, jak i na spotkanie Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków.

UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdążył albo zapomniał zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca (tzn. nie zostaną wykupione w etapie otwartej sprzedaży).

Nadal dostępna jest możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chciał przekazać swoje miejsce innej osobie, musiał normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów został mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę - jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

KUP BILET NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM

Zasady wejścia na mecz Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

Karnetowicze, którzy zaznaczyli w systemie w momencie zapisu na mecz, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie są zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, a także nabywcy biletów, którzy zaznaczyli taką opcję, są zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzili posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, a także nabywcy biletów, którzy nie zaznaczyli takiej opcji, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Należy pamiętać, że karta karnetowa nie jest potrzebna do wejścia na mecz. Zarówno w przypadku karnetowiczów posiadających zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, jak i karnetowiczów bez takiego zaświadczenia, a także nabywców biletów, do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela