Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Katowice

W środę 8 września o 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 8. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź podejmie GKS Katowice. Dla osób, które na poprzednim meczu - przeciw Górnikowi Polkowice - zasiadły w sektorze gości, przygotowano specjalną promocję.

Zapisy na mecz Widzew Łódź - GKS Katowice (piątek, 10 września, godz. 20:30) zakończyły się we wtorek o 23:59. Niewykorzystane przez karnetowiczów miejsca trafiły do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży. Ruszyła ona w środę 8 września o godz. 12:00.

W środę sprzedaż otwarta będzie prowadzona tylko online poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Dodatkowo, w czwartek i w piątek bilety będzie można kupić w zlokalizowanej na stadionie przy al. Piłsudskiego kasie nr 1. W czwartek będzie ona czynna od 15:00 do 19:00, zaś w piątek - od 12:00 do końca pierwszej połowy meczu.

UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdążył albo zapomniał zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca (tzn. nie zostaną wykupione w etapie otwartej sprzedaży).

Począwszy od meczu z GKS-em Katowice udostępniona zostaje możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chciał przekazać swoje miejsce innej osobie, musiał normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów został mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę – jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Wyjątkowa promocja - bilet na mecz 10% taniej!

Przy okazji poprzedniego meczu domowego Widzewa Łódź, przeciw Górnikowi Polkowice, Klub przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych fanów i ich opiekunów. Można było wówczas kupić bilety na sektor gości w cenie 15 zł dla dorosłego opiekuna i 1 zł dla każdego dziecka do 18. roku życia. Z oferty skorzystało mnóstwo kibiców, a sektor gości wypełnił się po brzegi.

Teraz kibice, którzy skorzystali z tej opcji, mogą na etapie wolnej sprzedaży zakupić bilet na mecz z GKS-em Katowice z rabatem -10% od ceny regularnej. Zachęcamy do skorzystania z promocji!

KUP BILET NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - GKS KATOWICE

Zasady wejścia na mecz Widzew Łódź - GKS Katowice

Karnetowicze, którzy zaznaczyli w systemie w momencie zapisu na mecz, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie są zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, a także nabywcy biletów, którzy zaznaczyli taką opcję, są zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzili posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, a także nabywcy biletów, którzy nie zaznaczyli takiej opcji, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Należy pamiętać, że karta karnetowa nie jest potrzebna do wejścia na mecz. Zarówno w przypadku karnetowiczów posiadających zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, jak i karnetowiczów bez takiego zaświadczenia, a także nabywców biletów, do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym.

Zasady odbioru karnetów

W dniu meczu z GKS-em Katowice fani będą mogli odbierać swoje karnety w kasie nr 2 od godz. 16:00 do 21:00, ale ze względu na dużą liczbę klientów nie będzie to możliwe w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź.

W piątek oficjalny sklep Widzewa Łódź będzie czynny od godz. 11:00. W godz. 17:00-23:00 zakupy będzie można również zrobić w dodatkowym namiocie handlowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela