Aktualności

Ruszył montaż nowej trybuny

W rundzie jesiennej mecze Widzewa będzie mogła obserwować większa liczba kibiców, aniżeli miało to miejsce jesienią. Klub zadbał o rozpoczęcie montażu nowej trybuny i wystosował wniosek o organizację imprez masowych.

Trybuna, na której wiosną mają zasiadać kibice Widzewa została przewieziona przez MOSiR na SMS już w styczniu. - Na dzień dzisiejszy trybuna jest „w proszku” - w trakcie tego tygodnia będziemy ją montować i jeżeli pogoda pozwoli, za kilka dni powinna być gotowa - powiedział Rafał Krakus, wiceprezes Widzewa. Pojemność trybuny wynosiła będzie 600 miejsc, co łącznie umożliwi śledzenie poczynań zawodników Marcina Płuski przez około dwa tysiące osób.

- Nowa trybuna będzie ustawiona vis-a-vis trybuny przy ul. Kilińskiego i nie będzie zadaszona. Dach uniemożliwiłby widoczność ludziom siedzącym na tzw. Balkonie VIP, gdzie mamy prowadzone także relacje telewizyjne - dodał Krakus.

W związku z postawieniem dodatkowej trybuny na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego, klub w ubiegłym tygodniu wystosował wniosek do policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i Sanepidu. - Na dwa tygodnie przed pierwszym gwizdkiem sędziego na obiekcie SMS opinię od tych czterech instytucji musimy dostarczyć Urzędowi Miasta, które później wyda zgodę na organizację imprez masowych - zakończył wiceprezes RTS Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Wikielec 20.05.2018

Widzew Łódź - GKS Wikielec 20.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela