Aktualności

Ruszył kolejny etap przygotowań

Drużyna Widzewa rozpoczęła drugi etap przygotowań do sezonu 2017/2018 – po lżejszych zajęciach w minionych dniach od dziś zespół trenuje dwa razy dzienne. Na testach pojawił się także kolejny młodzieżowiec.

Zgodnie z zapowiedziami trenera Przemysława Cecherza, zespół rozpoczął dziś drugi etap przygotowań do rozgrywek I grupy III ligi w sezonie 2017/2018. Po początkowych treningach ogólnorozwojowych, sobotniej grze wewnętrznej oraz niedzielnych badaniach wydolnościowych, zespół w najbliższym czasie będzie trenował na obiektach w Gutowie Małym dwa razy dziennie. W sobotę widzewiacy rozegrają też pierwszy tego lata mecz kontrolny - ich rywalem będzie spadkowicz z II ligi, czyli Polonia Warszawa.

W dzisiejszych treningach udział wziął kolejny testowany w Widzewie młodzieżowiec - 18-letni Mateusz Mętlicki ze Stomilu Olsztyn. Ten ofensywny zawodnik wpadł sztabowi w oko podczas rozgrywanych niedawno meczów barażowych o awans do Centralnej Ligi Juniorów właśnie między Stomilem a drużyną Widzewa U-19. W pierwszym pojedynku Mętlicki zdobył nawet dla olsztynian zwycięską bramkę.

Z drużyną wciąż trenują inni testowani młodzieżowcy: Krzysztof Wojciechowski, Bartłomiej Rakowski, Adrian Gapczyński, Mateusz Ostaszewski oraz Jakub Banasik. W Gutowie nie było już dziś natomiast Jakuba Bogusza.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela