Aktualności

Ruszają zapisy na prezentację drużyny Widzewa Łódź

W piątek o godz. 19:10 rozpocznie się proces zapisów na przedsezonową prezentację pierwszej drużyny.

Prezentację zaplanowano na środę 28 lipca o godz. 19:10, na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. W "Sercu Łodzi" przed kibicami zaprezentują się piłkarze i sztab szkoleniowy pierwszego zespołu, sztab medyczny, a kilka słów do zebranych powie Mateusz Dróżdż - prezes spółki Widzew Łódź.

W imprezie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 950 sympatyków czterokrotnego mistrza Polski, którzy zasiądą na trybunie "pod Zegarem", czyli na sektorze D. Na fanów czerwono-biało-czerwonych czeka wiele atrakcji. Rozstawione zostaną dodatkowe punkty sprzedażowe, a gwoździem programu będzie premiera nowych kompletów meczowych na sezon 2021/2022. Równolegle do trwającej prezentacji otwarty będzie oficjalny sklep Widzewa. Nie zabraknie też wyjątkowej oprawy, przygotowanej przez najwierniejszych fanów Klubu z al. Piłsudskiego 138.

Zapisy na wyjątkowe spotkanie drużyny z kibicami rozpoczną się w piątek 23 lipca, o godz. 19:10. Fani będą mogli zgłaszać chęć udziału za pośrednictwem platformy na stronie widzew.com. O zapisie będzie decydować kolejność zgłoszeń, a formularz będzie otwarty dla wszystkich sympatyków, bez względu na posiadanie karnetów. Kibice muszą pamiętać o tym, że biorąc udział w środowej imprezie muszą posiadać maseczkę i nie grupować się na trybunie. Po zgłoszeniu swoich danych, wygenerowany zostanie wirtualny bilet, który należy wydrukować i mieć przy sobie, by wejść na stadion.

Weź udział w prezentacji pierwszej drużyny Widzewa Łódź [KLIKNIJ]

Regulamin prezentacji pierwszej drużyny Widzewa Łódź [PRZECZYTAJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela