Aktualności

Ruszają zapisy na mecz ze Stalą Stalowa Wola dla posiadaczy karnetów

W środę 15 lipca czerwono-biało-czerwonych czeka kolejny domowy mecz ligowy. Niestety, kibice nadal na stadionie pojawić mogą się tylko w ograniczonej liczbie.

W piątek 10 lipca od godziny 19:10 wszyscy posiadacze karnetów będą mogli zadeklarować chęć uczestnictwa na ich podstawie w meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola, zaplanowanym na środę 15 lipca, na widzewską godzinę 19:10.

Przypominamy, że zapisy są konieczne, ponieważ zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów mecze piłkarskie z uwagi na stan epidemii oglądać mogą obecnie kibice jedynie w liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności danego obiektu sportowego. W przypadku Widzewa limit wynosi 4502 osoby. W kontekście potrzeb kibiców klubu z Al. Piłsudskiego, którzy wykupili 16401 karnetów na mecze domowe rundy wiosennej to zdecydowanie za mało.

Dlatego Widzew wprowadził system zapisów, którego zamierzeniem jest, by każdy z karnetowiczów mógł obejrzeć przynajmniej jedno z pozostałych do końca sezonu meczów domowych (licząc od spotkania 27. kolejki rozgrywek z Lechem II Poznań). Przy okazji ostatniego występu czerwono-biało-czerwonych w Sercu Łodzi z takiej możliwości skorzystało prawie 3 tysiące kibiców. W związku z tym reszta miejsc trafiła do otwartej sprzedaży. Z kolei zapisy na mecz ze Stalą Stalowa Wola zostaną uruchomione w piątek 10.07.2020 o godzinie 19:10.

W kontekście najbliższego spotkania, w przypadku zainteresowania przekraczającego liczbę dostępnych miejsc, obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami, z zastrzeżeniem poniższych warunków:

  1. Pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z Elaną będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu "1910", czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącej sponsorem strategicznym Akademii Widzewa;
  2. W dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy nie zadeklarowali udziału na podstawie karnetu w meczach z Lechem II Poznań i Elaną Toruń (zgodnie z kolejnością zgłoszeń);
  3. W przypadku niewyczerpania puli miejsc przez powyższe grupy, wejściówki przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy na ich podstawie oglądali ostatnie spotkania ligowe z Lechem II i/lub Elaną Toruń (zgodnie z kolejnością zgłoszeń). W związku z tym oni również od początku zapisów mogą deklarować chęć obejrzenia następnego meczu.

Co ważne, przy okazji meczu ze Stalą Stalowa Wola możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe). Zapisy na środowe spotkanie trwać będą do poniedziałku 13 lipca do końca dnia za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Po tym terminie przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane "zerowe" bilety uprawniające do wejścia na mecz.

Mamy nadzieję, że w środę, podobnie jak przy okazji poprzedniego meczu domowego, zapełnimy stadion do ostatniego możliwego miejsca i razem poniesiemy zespół do kolejnego zwycięstwa w drodze do upragnionego awansu! Do zobaczenia w Sercu Łodzi!

***

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / środa 15 lipca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela