Aktualności

Rusza przedłużanie karnetów ze zmianą miejsc

W poniedziałek o 9:00 ruszył drugi etap sprzedaży karnetów - przedłużanie wejściówek ze zmianą miejsc. Najpierw możliwość taką będą mieli członkowie klubu "1910" i kibice z trybun A5 oraz A8.

Zakończony w sobotę o 23:59 etap przedłużania karnetów z zachowaniem dotychczasowego miejsca przyniósł ponad 11 tysięcy sprzedanych abonamentów. Teraz szansę dostaną kibice, którzy będą chcieli zmienić swoje miejsce przy Piłsudskiego 138 - w poniedziałek o godzinie 9:00 ruszyła sprzedaż karnetów dla fanów przedłużających karnet ze zmianą zajmowanego krzesełka. Etap ten potrwa do końca dnia - do godz. 23:59. We wtorek o 9:00 rozpocznie się etap sprzedaży z możliwością zmiany miejsca dla pozostałych kibiców, który potrwa do środy do 23:59. W piątek 23 lipca o godz. 9:00 ruszy otwarta sprzedaż karnetów.

PRZECZYTAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA O SPRZEDAŻ KARNETÓW

Dla chętnych kibiców Widzewa przygotowane zostały dwie dodatkowe możliwości wsparcia Klubu. Pierwszą z nich są cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Akademii Widzewa. Druga to karnety fundowane, z których następnie będą mogły korzystać dzieci i młodzież ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli. Ponadto, w sezonie 2021/2022 rozbudowany zostanie pakiet dodatkowych korzyści dla posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa - zarówno w opcji całosezonowej, jak i na rundę jesienną.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSTĘPNYMI ZASADAMI UCZESTNICTWA W MECZACH WIDZEWA W NOWYM SEZONIE

W poprzednich sezonach kibice Widzewa Łódź wielokrotnie pokazywali, że karnet to nie tylko wejściówka na mecz, ale symbol przywiązania do Klubu i cegiełka na jego odbudowę. Teraz znów wracamy do gry! Dziesiątki miast, miasteczek i miejscowości, tysiące kilometrów, by wypełnić Serce Łodzi. #PółPolski jest z nami - przedłuż swój karnet na Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela