Aktualności

Rusza otwarta sprzedaż karnetów VIP na sezon 2017/2018

To ostatni moment, by zagwarantować sobie uczestnictwo w domowych meczach Widzewa w wyjątkowo ekskluzywnych warunkach – rozpoczęła się bowiem otwarta sprzedaż karnetów VIP na nowy sezon.

Nowy stadion Widzewa to miejsce idealne nie tylko do przeżywania sportowych emocji, ale także do nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych. Dedykowana temu jest przede wszystkim strefa VIP, umiejscowiona na sektorach A6 i A7. W pierwszej kolejności zapewnia ona najlepszą widoczność na stadionie (znajduje się tuż nad tunelem, którym zawodnicy wychodzą na boisko), ale także bliskość przestronnej sali bankietowej, w której w trakcie spotkań serwowane są ciepłe i zimne posiłki oraz napoje.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby i firmy do skorzystania z oferty „Hospitality” na nadchodzący sezon 2017/2018 – właśnie ruszyła bowiem otwarta sprzedaż karnetów VIP. Dostępne są one w formie imiennej oraz firmowej. Oprócz miejsca w prestiżowej strefie z najlepszą widocznością oraz usług cateringowych, posiadanie karnetu VIP zapewnia m.in. rabaty na zakupy biletów i gadżetów Widzewa w oficjalnym sklepie, ekspozycję loga firmy na stronie internetowej klubu czy pierwszeństwo zakupu karnetu na kolejne sezony.

Warto przy tym podkreślić, że oferta „Hospitality” cieszy się olbrzymim zainteresowaniem – sprzedane już zostało około 2/3 miejsc na sektory A6 i A7. Wszystkie osoby i firmy, które chcą dołączyć do elitarnego grona VIP-ów, zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie https://widzew.com/web/bilety/oferta-super-vip (przedstawiciel Widzewa skontaktuje się z Państwem i pomoże wybrać najlepszą ofertę) lub bezpośredniego kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 15.11.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 15.11.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 37
2 Górnik Łęczna 35
3 Resovia 35
4 GKS Katowice 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela