Aktualności

Rusza drugi etap sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Kraków

W poniedziałek (22 listopada) od 12:00 do 23:59 kupować bilety na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków mogą osoby, które zakupiły wejściówkę na spotkanie wcześniejszej fazy rozgrywek pucharowych z GKS-em 1962 Jastrzębie.

Sprzedaż biletów prowadzona jest przez stronę https://widzew.com/web/bilety/puchar-polski. W poniedziałek 22 listopada od 12:00 do 23:59 bilety w specjalnym etapie sprzedaży mogą kupować osoby nieposiadające karnetów, które jednak - mimo wówczas niesprzyjającej godziny i pogody - zakupiły wejściówki na mecz wcześniejszej fazy Fortuna Pucharu Polski z GKS-em 1962 Jastrzębie. We wtorek 23 listopada o godz. 12:00 ruszy otwarta sprzedaż biletów (oczywiście bilet mogą wówczas kupić również karnetowicze, którzy nie skorzystali z pierwszeństwa, ale już bez gwarancji utrzymania swojego miejsca karnetowego).

KUP BILET NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW

Zasady wejścia na mecz z Wisłą Kraków

Przypominamy, że przy okazji meczu Fortuna Pucharu Polski obowiązywać będą te same zasady sanitarno-epidemiologiczne, co podczas spotkań ligowych. Podczas zakupu biletu każda osoba będzie mogła zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać.

Osoby, które zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczane do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązane okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Osoby, które nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zakupu biletu, będą mogły wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Klub nie może zagwarantować, że bilety w wolnej sprzedaży będą dostępne dla osób nieposiadających zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 (stanie się tak wtedy, gdy wcześniej wypełnią one limit 50% pojemności stadionu).

Kup bilet na mecz z Wisłą Kraków i wspieraj Widzewiaków w ostatnim w tym roku meczu na stadionie przy al. Piłsudskiego!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela