Aktualności

Rozpoczynamy zapisy na turniej Wataha Cup

Wszyscy chętni do sprawdzenia swoich sił w e-sportowej rywalizacji już dziś będą mogli zrobić pierwszy krok, by zmierzyć się w wirtualnej rywalizacji i być może sięgnąć po puchar turnieju Wataha Cup.

Eliminacje turnieju zostaną podzielone na 4 rundy - po 64 graczy w każdym - rozgrywane online. Pierwsza tura zawodów rozpocznie się się w poniedziałek 2 marca, a zapisać się na nią można już dziś, rejestrując się za pośrednictwem formularza online, który jest już aktywny! Szczegółów dotyczących rozgrywek możecie szukać na oficjalnej stronie sekcji oraz na dedykowanej grupie na Facebooku.

Po wyłonieniu najlepszych e-sportowców, po dwóch z każdej rundy eliminacji, dojdzie do starcia w rundzie zasadniczej, która rozegrana zostanie w Restauracji "W Sercu Łodzi". Zwycięzcy staną w szranki w ramach finałowego starcia... przed rozpoczęciem i w przerwie domowego meczu Widzewa ze Skrą Częstochowa, 14 marca. Mistrz turnieju Wataha Cup stanie przed możliwością podpisania kontraktu i reprezentowania Widzewa Łódź w drużynie Red Wolves.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela