Aktualności

Rozpoczynamy otwartą sprzedaż karnetów

O godzinie 12:00 została uruchomiona otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną na nowym stadionie.

Przez ostatni tydzień trwała sprzedaż karnetów na rundę wiosenną rozgrywek dla osób, które posiadały karnet na stadion SMS w roku 2016. Przez siedem dni kibice Widzewa zakupili ponad 1350 karnetów, pokazując jak duże jest zainteresowanie meczami Widzewa na Piłsudskiego 138. 

Już dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż karnetów dla wszystkich chętnych. Informacje o ofercie cenowej karnetów można znaleźć na stronie: https://widzew.com/bilety-i-karnety Zakupu karnetu można dokonać tutaj: https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna.

Zakupu karnetu można dokonać również w biurze klubu przy ul. Sobolowej 1 - od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

Każdy zarejestrowany kibic Widzewa może dokonać zakupu do 12 karnetów w ramach jednego koszyka. Wszystkie zakupione karnety będą gotowe do odbioru w grudniu. O dokładnej dacie poinformujemy nabywców drogą mailową. 

Osoby niepełnosprawne prosimy o przesłanie dokumentu potwierdzającego status osoby niepełnosprawnej na adres sekretariat@widzew.com. Po wpisaniu dokumentu do systemu, system biletowy będzie naliczał zniżkę. 

Ze sprzedaży wyłączony jest sektor Super VIP (do czasu stworzenia oferty wynajmu skyboxów) oraz sektor B wraz z łukami (zostanie uruchomiony w przypadku dużego zainteresowania). 

Serdecznie zapraszamy do zakupu karnetu na nowy stadion!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

I Turniej Piłki Nożnej Klubów Partnerskich Widzewa Łódź 21.01.2018

I Turniej Piłki Nożnej Klubów Partnerskich Widzewa Łódź 21.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela