Aktualności

Rozpoczyna się Widzewski Turniej Bokserski

Już w piątek, 14 lutego rozpoczyna się Widzewski Turniej Bokserski z okazji 110-lecia klubu Widzew Łódź. Pierwszego dnia imprezy rywalizować będą dzieci i młodzież.

Zawody organizowane w sali gimnastycznej Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport" przy ulicy Brzozowej 5/7 w piątek będą przebiegały pod znakiem sparingów najmłodszych kandydatów do uprawiania pięściarstwa. Impreza, prowadzona przez Marcina Tarocińskiego, rozpocznie się o godzinie 15:00 i właśnie wtedy zapraszamy kibiców do wspierania dzieci i młodzieży w pierwszych krokach stawianych na sportowej ścieżce. Na uczestników rywalizacji dla najmłodszych czekają pamiątkowe medale i puchary. 

Nie będzie to koniec wydarzenia, bo już w sobotę 15 lutego czeka nas druga część turnieju. W hali przy ulicy Brzozowej zmierzą się zawodnicy z ponad 15 miast, zrzeszonych w kilkunastu klubach. - Nasze zawody są doskonałą okazją do promocji dla pięściarzy z całej Polski. Turnieje z okazji jubileuszów zawsze cieszą się dużym prestiżem. Nie inaczej będzie w przypadku zawodów z okazji 110-lecia Widzewa. Do Łodzi przyjadą bokserzy między innymi z Szamotuł, Radomia, Kalisza, Poznania, Starachowic i Włocławka - mówił trener Bogdan Szuba. Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi w sobotę 15 lutego o godzinie 13:30. W planach jest ok. 20 walk, w których wystąpią również zawodnicy reprezentujący Widzew Łódź.

Turniej z okazji 110-lecia Widzewa Łódź, który będzie świetną okazją do promocji pięściarstwa wśród dzieci i młodzieży, nie mógłby się odbyć bez pomocy sponsorów. Partnerem głównym imprezy organizowanej we współpracy klubu Widzew Łódź, sekcji bokserskiej MUKS Widzew Łódź oraz Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi będzie Bricoman Łódź. Partnerami imprezy zostali również Dom Ubezpieczeniowy i Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa", a Partnerami Wspierającymi: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew",King of Food, Lanista.pl R-Fabric

 Zachęcamy wszystkich kibiców do obecności oraz do dopingowania zawodników, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Turniej z okazji 110-lecie klubu Widzew Łódź będzie jedną z pierwszych imprez zaplanowanych na rok jubileuszowy. Warto wspólnie przeżywać sportowe emocje, które tworzą również czerwono-biało-czerwoni pięściarze.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela