Aktualności

Rozpoczęcie sprzedaży karnetów w sektorach Super VIP

Informujemy, że w systemie biletowym klubu została uruchomiona sprzedaż karnetów super VIP na sektory A6 i A7.

Posiadaczem karnetu na sektor Super VIP można stać się na 2 sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny zakup karnetu poprzez system biletowy. Zakupu można dokonać tak na osobę prywatną, jak i na firmę. Karnety Super VIP są dokumentami na okaziciela. Właścicielowi karnetu zostanie zapewniona możliwość wskazania przed każdym meczem osoby uprawnionej do skorzystania z danego karnetu. Tradycyjny karnet Super VIP to koszt 1910 zł (brutto, w tym 8% VAT)

Drugim sposobem zostania posiadaczem karnetu na sektor Super VIP jest dołączenie do grona firm w Widzewskim Klubie Biznesu. Członkostwo w Widzewskim Klubie Biznesu to koszt 2500 zł (netto, plus 23% VAT). Firma będąca członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu uzyskuje prawo do ekspozycji logo firmy, wraz z przekierowaniem, na oficjalnej stronie Klubu - widzew.com oraz otrzymuje karnet Super VIP na mecze Widzewa w rundzie wiosennej rozgrywane w Łodzi. Firmy, które są zainteresowane większą ilością karnetów uzyskanych poprzez skorzystanie z oferty Widzewskiego Klubu Biznesu, mogą liczyć na wyższą pozycję na liście firm Widzewskiego Klubu Biznesu oraz dodatkowe świadczenia reklamowe uzgodnione w umowie z Klubem. 

Wszyscy posiadacze karnetów Super VIP będą mieli dostęp do pełnego cateringu (posiłki ciepłe i zimne, przekąski, napoje i alkohol) w trakcie imprezy. 

Osoby i firmy zainteresowane skorzystaniem z oferty Super VIP zapraszamy do korzystania z klubowego systemu biletowego - https://widzew.com/web/bilety/karnety oraz do kontaktu z klubem biznes@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela