Aktualności

Rozkład jazdy Akademii Widzewa (2-3 kwietnia)

Przed młodymi zawodnikami Widzewa kolejne ligowe starcia - czerwono-biało-czerwoni zagrają miedzy innymi w Olsztynie i Warszawie.

Coraz ambitniej w kierunku szczytu tabeli IV ligi łódzkiej spoglądają podopieczni Patryka Czubaka. Widzew II Łódź jest już drugi w ligowym zestawieniu, a na wiosnę zdobył komplet punktów. Teraz ekipa rezerw zagra z drużyną Zrywu Wygoda i powalczy o kolejne trzy oczka, tak ważne w walce o awans.

Dobry start zaliczyła również drużyna do lat dziewiętnastu - przedstawiciele Akademii Widzewa na poziomie makroregionalnym po czterech kolejkach zajmują drugie miejsce, punkt za plecami warszawskiej Escoli. W sobotę graczy Jakuba Grzeszczakowskiego czeka odległy wyjazd do Olsztyna na mecz z miejscowym Stomilem - drużyną zajmującą lokatę bezpośrednio za Widzewem.

Również w sobotę, choć tym razem na obiekcie treningowym przy ulicy Małachowskiego, fanów Centralnej Ligi Juniorów U-17 czeka nie lada gratka - w derbowym starciu Widzewiacy zmierzą się z ŁKS-em. Zawodnicy Łukasza Jonczyka zdają się dopiero nabierać wiatru w żagle, ale mimo niskiej pozycji w tabeli nie stoją w meczu z lokalnym rywalem na straconej pozycji, tym bardziej że ełkaesiacy zdobyli do tej pory ledwie punkt więcej od czerwono-biało-czerwonych.

Druga z ekip juniorów młodszych zagra u siebie z Ceramiką Opoczno. Widzewiacy zawalczą w tym meczu o pierwsze punkty w wiosennych rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Również o pierwsze punkty, choć na poziomie centralnym, zagrają widzewscy trampkarze. Tomasz Kmiecik i jego podopieczni w niedzielę wybiorą się do Warszawy, gdzie będą rywalizowali z ekipą stołecznej Polonii. Pozostałe drużyny bloku C zagrają w sobotnich meczach wyjazdowych w Tomaszowie Mazowieckim i Zduńskiej Woli.

Ciekawy weekend czeka również młodzików. Drużyna U-13 pod wodzą Adama Wojtczaka zagra w sobotę rano z Lechią Tomaszów Mazowiecki, otwierając domowe zmagania drużyn Akademii o godzinie 10:00. Reprezentacja Młodego Widzewa natomiast zepnie klamrą kończące tydzień spotkania ekip młodzieżowych Widzewa - w niedzielę o 18:00 podejmie na własnym terenie zawodników Kolejarza Łódź.

Zawodnicy Widzewa Łódź U-12 przez cały weekend będą gościli w Olsztynie, gdzie wezmą udział w turnieju Żurri Cup.

Rozkład meczów Akademii Widzewa (2-3 kwietnia):

Sobota 2 kwietnia:

U19: Stomil Olsztyn - Widzew Łódź, 12:00

U17: Widzew Łódź - ŁKS Łódź, 12:00

U14: Pogoń Zduńska Wola - Widzew Łódź, 12:00

U14B: Pilica Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź, 17:15

U13: Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki, 13:00.

Niedziela 3 kwietnia:

Rezerwy: Widzew II Łódź - Zryw Wygoda, 14:00

U16: Widzew Łódź - Ceramika Opoczno, 16:00

U15: Polonia Warszawa - Widzew Łódź, 12:00

U12B: Widzew Łódź - Kolejarz Łódź, 18:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela