Aktualności

Rozgrywki #StayHomeCup nabierają rozpędu!

Za nami druga edycja turnieju #StayHomeCup. Red Wolves jednak nie zwalniają tempa i już teraz zapowiadają podwójne rozgrywki dla posiadaczy gry FIFA 20 na konsole PlayStation 4 oraz XBOX One.

Druga odsłona internetowej rywalizacji kibiców Widzewa odbyła się w środę i wzięli w niej udział gracze na komputerach osobistych (PC). W finale rozgrywek spotkali się Adrian Sawiński i Adrian ”TheD33MON” Szczepański. Ostatecznie ze zwycięstwa w turnieju mógł się cieszyć Sawiński, który pokonał Szczepańskiego 2:0 (2:1, 4:1). - Udział w #StayHomeCup przyniósł mi wiele emocji. Było to dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie, ponieważ był to mój pierwszy turniej w FIFĘ 20, w którym brałem udział. Każdy mecz to wyzwanie, ale do finału przemknąłem jak burza - zdradził zwycięzca zawodów. 

Uznanie wobec gry rywala wyraził drugi z finalistów. - Przeszedłem przez trzy rundy drabinki turniejowej, wygrywając je bardzo pewnie. W finale przeciwnik bardzo dobrze grał w defensywie, przez co nie mogłem strzelić za dużo bramek. Gratuluję zwycięzcy - srebrny medalista rozgrywek. 

Przed kibicami Widzewa kolejna szansa, by umilić sobie przymusowy pobyt w domu poprzez wirtualną rywalizację w grze FIFA 20. W czwartek rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji turnieju #StayHomeCup, w której będą mogli zmierzyć się gracze na konsolach PlayStation 4 (zapisy tutaj) i XBOX One (zapisy tutaj). 

Zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie oraz podpatrywania zawodowców w rozgrywkach Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Red Wolves zmierzą się w 9. kolejce Super Ligi PS4 z zespołem Poznańskich Pyr. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 marca, o godz. 21:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela