Aktualności

Romanista przedłuża współpracę z Widzewem

Instytut Języków Romańskich "Romanista" będzie kontynuować swoją współpracę z Widzewem Łódź w sezonie 2017/2018.

Firma, który do tej pory była członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu, zdecydowała się na przedłużenie członkostwa na cały nadchodzący sezon. - Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z klubem, dlatego decyzja o jej kontynuacji była czymś naturalnym. Klub się systematycznie rozwija, ma ambicje. Posiada nowy stadion, który dodatkowo zwiększył zainteresowanie Widzewem. To wszystko sprzyja również naszej współpracy - powiedział Jakub Pieniążek, właściciel Instytutu.

"Romanista" jest kolejnym partnerem, którego zainteresowanie wynika przede wszystkim z wieloletniej sympatii do klubu. - Od wielu lat jestem kibicem Widzewa, więc czynnik sentymentalny był tutaj bardzo istotny. Nie ukrywam też, że to, co działo się przy pierwszej sprzedaży karnetów na nowy stadion, to ogromne wsparcie ze strony kibiców, zmobilizowało również mnie, żeby dodatkowo wspomóc klub i dołożyć do tego procesu odbudowy swoją cegiełkę - wyjaśnił Pieniążek.

Romanista - Instytut Języków Romańskich to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych wywodzących się z łaciny: języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego, a także innych wiodących języków, takich jak angielski, niemiecki, rosyjski i polski dla obcokrajowców, na wszystkich poziomach zaawansowania. Szczegółowa oferta partnera dostępna jest pod adresem: www.romanista.edu.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (kulisy)

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (kulisy)

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela