Aktualności

Rodzinna środa z Widzew.FM

Jednym z gości "Widzewskiego poranka" 27 maja będzie Rafał Wolsztyński. Co jeszcze czeka nas tego dnia na falach klubowej rozgłośni?

Od 9:00 słuchaczy przywita Marcin Tarociński z kolejnymi doniesieniami prosto z al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. W kolejnym w nowym tygodniu "Widzewskim poranku" rozmawiać będzie między innymi o znaczeniu rodziny i jej wsparcia w życiu sportowca z Rafałem Wolszyńskim. Napastnik Widzewa opowie również o trwających przygotowaniach drużyny do wznowienia rozgrywek.

"Tarot" w środę rozmawiać będzie także z Arkadiuszem Stolarkiem, który tym razem pojawi się w programie w dwóch rolach. Najpierw podsumuje cykl #RETROnsmisji, czyli telewizyjnych podróży do przeszłości, które umilały kibicom trudny czas odosobnienia i oczekiwania na kolejne emocje ligowe. Następnie "Stolar" już tradycyjnie wcieli się rolę reportera relacjonującego początek kolejnego treningu pierwszej drużyny, który w środę 27 maja odbędzie się na płycie głównej stadionu Widzewa.

W programie nie zabraknie też stałych pozycji, jak "Widzewska kartka z kalendarza" czy przegląd klubowych mediów. Zaczynamy już o 9:00, a na powtórki zapraszamy o 13:00 i 16:00.

Z kolei o 18:00 wyemitowana zostanie kolejna odsłona audycji "Pośród Watahy", a w niej wiele ciekawych informacji z wirtualnego świata, w tym zapowiedź wyjątkowego turnieju, w którym Widzew rywalizować będzie na e-sportowej murawie z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków. Powtórkę programu usłyszeć będzie można jeszcze w środę o 22:00, a także w czwartek o 11:00.

Radio Widzew.FM znajdziecie na stronie widzew.com oraz w aplikacji mobilnej Widzew na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Bądźcie z nami!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela