Aktualności

Robotnicze w Towarzystwie: rejestruj kody i zgarniaj nagrody!

Rozpoczynamy konkurs dla miłośników widzewskiego piwa Robotnicze! Jego zasady są proste - wystarczy rejestrować na specjalnej stronie internetowej znajdujące się pod kapslami Robotniczego kody. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Robotnicze trafiło do kibiców Widzewa Łódź w lipcu 2018 r. Piwo od początku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy docenili złoty trunek za smak i wysoką jakość produktu, gwarantowaną przez czeski browar Holba. Kibice w krótkim okresie wykupili ponad 300 tys. butelek Robotniczego, a przygotowana przez sympatyków Widzewa mapa punktów dystrybucji piwa stale się powiększała, obejmując kolejne miejscowości w województwie łódzkim i całej Polsce. W marcu 2020 r. Robotnicze przeszło metamorfozę. Zmiana dotknęła etykietę i kapsel, który zyskał spersonalizowany charakter i logo sponsora, w postaci firmy Termoton. Znacznie skrócony został również czas pasteryzacji piwa.

Teraz rozpoczynamy konkurs dla miłośników widzewskiego piwa - do udziału w rywalizacji zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i drużyny, które można rejestrować jako Towarzystwa na stronie www.robotnicze.pl (po rejestracji wygenerowany zostanie kod, który następnie można będzie przekazać członkom drużyny).

Zasady konkursu są proste - wystarczy kupować piwo Robotnicze, zbierać kapsle i rejestrować je w specjalnym module na stronie www.robotnicze.pl [WIĘCEJ]. Będą one zliczane w trzech etapach: tygodniowym, miesięcznym i kwartalnym. Nagradzane będą osoby, które zajmą w poszczególnych okresach miejsca od pierwszego do szóstego, czyli zarejestrują w tym czasie najwięcej kodów spod kapsli Robotniczego. Wśród nagród w konkursie indywidualnym znajdziecie m.in. piłki, plakaty i koszulki z podpisami pierwszej drużyny, a nagrodą główną jest wycieczka do browaru Holba!

Nagrody otrzymają również najlepsze zarejestrowane Towarzystwa, które wprowadzą najwięcej kodów drużynowo. Wśród nagród znajdują się m.in. paleta piwa Robotnicze dla zwycięskiego Towarzystwa, jak i vouchery warte nawet 1000 zł na wspólną imprezę dla jego członków w pubie W Sercu Łodzi!

Konkurs skierowany jest tylko do pełnoletnich kibiców. Szczegóły oraz regulamin konkursy znajdziecie w załączniku (TUTAJ). Pamiętajcie również o obserwowaniu profilu piwa Robotniczego na Facebooku (TUTAJ) oraz profilu na Instagramie (TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela