Aktualności

Robotnicze rusza w Polskę!

Skontaktuj się z nami i sprowadź Robotnicze do swojego sklepu! Wystarczy jeden mail, by do dowolnego punktu handlowego na terenie całej Polski trafiła pierwsza partia ulubionego piwa kibiców Widzewa.

W ostatnich tygodniach fani czerwono-biało-czerwonych mieli okazję poznać odnowione piwo Robotnicze, które zyskało odświeżony kapsel i etykietę. Zmianie uległ również smak, co jest efektem krótszego czasu pasteryzacji. Wszystkie poprawki zostały pozytywnie przyjęte przez kibiców Widzewa, którzy licznie sięgają po kolejne butelki. Z tego powodu dystrybutorzy piwa podwajają wysiłki, by piwo trafiło w kolejne rejony kraju.

Cel jest prosty - piwo Robotnicze ma trafić wszędzie tam, gdzie są fani klubu z al. Piłsudskiego 138! Co należy zrobić, by pomóc dystrybutorom dostarczyć skrzynki ze złotym trunkiem w dane miejsce na mapie Polski? Wystarczy napisać maila na skrzynkę pocztową piwo@robotnicze.pl i wskazać kontakt do właściciela sklepu lub punktu handlowego, w którym powinno znaleźć się Robotnicze. Dzięki temu piwo błyskawicznie trafi pod podany adres, a takich miejsc, które decydują się na sprowadzenie złotego trunku nie brakuje. W ostatnim czasie Robotnicze dotarło do kolejnych punktów handlowych, między innymi w Krośnie, Skierniewicach i Wołominie. - Logistyka zostaje po naszej stronie. Jesteśmy zdeterminowani, by dowieźć nawet jedną skrzynkę piwa w dowolny rejon kraju. Wystarczy podać adres i numer telefonu właścieciela sklepu - powiedział Rafał Sławek, dystrybutor browaru Holba w Polsce.

Warto przypomnieć, że odnowione Robotnicze posiada unikatowe kapsle, które warto zachować i w niedalekiej przyszłości wykorzystać w programie lojalnościowym przygotowanym przez klub. Kody ukryte pod wieczkami będzie można zamienić na punkty, za które będzie można otrzymać zniżki na gadżety oraz transmisje meczowe.

Nie czekaj i sprowadź piwo do swojego sklepu! Wystarczy jeden mail na adres mailowy: piwo@robotnicze.pl.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela