Aktualności

Robert Kłos: Stal to świetnie zbilansowana drużyna

Mecz ze Stalą Rzeszów był jednym z głównych wątków piątkowego "Widzewskiego Poranka w Kubotach”. Na jego temat wypowiedział się między innymi menedżer Elany Toruń Robert Kłos.

Jednym z gości Marcina Tarocińskiego był Robert Kłos, w przeszłości piłkarz klubu z al. Piłsudskiego 138, a dziś menedżer pierwszej drużyny Elany Toruń, która z najbliższym rywalem łodzian przegrała w środę, w spotkaniu 23. kolejki aż 1:4. - Stal jako drużyna zaprezentowała się w meczu z nami bardzo dobrze. To świetnie zbilansowany zespół, posiadający zarówno doświadczonych zawodników, ale również sporo młodzieży, która w meczu z Elaną wypadła bardzo dobrze. Jest tam też kilku byłych piłkarzy Widzewa, którzy będą chcieli się w meczu z łodzianami pokazać z jak najlepszej strony - opowiadał Kłos.

Dyrektor Elany podkreślał, że w niedzielę kibice Widzewa powinni spodziewać się otwartego meczu. - Zarówno Stal, jak i Widzew, potrafią się utrzymać przy piłce w ataku pozycyjnym. Kto będzie w tym dokładniejszy i szybciej przejmie inicjatywę w meczu, ten będzie bliżej wygranej - mówił były piłkarz w rozmowie z Marcinem Tarocińskim.

Cały program "Widzewski Poranek w Kubotach” będzie dostępny do ponownego odsłuchania o godzinie 13:00 na antenie Widzew.FM. Zachecamy do odtwarzania za pośrednictwem oficjalnej strony klubu oraz widzewskiej aplikacji mobilnej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela