Aktualności

Robert Demjan: Postaram się wypełnić tę rolę jak najlepiej

Trener Franciszek Smuda zdecydował, że pod nieobecność Sebastiana Zielenieckiego opaskę kapitańską przejmie słowacki napastnik.

W poprzedniej kolejce piłkarze Widzewa Łódź pokonali Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 3:0. Pewne zwycięstwo poprawiło nastroje w drużynie i pozwoliło z optymizmem czekać na kolejne spotkanie. - Po meczu z Drwęcą w lepszych nastrojach weszliśmy w kolejny cykl treningowy. Solidnie przepracowaliśmy ten tydzień i jesteśmy dobrze przygotowani do meczu z Turem Bielsk Podlaski - powiedział po piątkowym treningu Robert Demjan.

Były król strzelców ekstraklasy niedzielne spotkanie rozpocznie w nowej roli. Pod nieobecność kontuzjowanego Sebastiana Zielenieckiego będzie pełnił funkcję kapitana drużyny. - Tak, będę kapitanem, ale to nie ma większego znaczenia. Jesteśmy drużyną i idziemy po trzy punkty. Nieważne, kto w danym momencie nosi opaskę. Oczywiście postaram się wypełnić tę rolę najlepiej jak potrafię - zapewnił.

Snajper Widzewa przyznał, że na tym etapie rozgrywek nie ma już miejsca na analizy i wymówki. Czerwono-biało-czerwoni muszą patrzeć tylko na siebie i kompletować kolejne zwycięstwa. - Nie możemy spoglądać na nikogo. Musimy patrzeć tylko na siebie i wygrywać kolejne mecze po to, żeby na koniec cieszyć się z awansu. Nie ma też sensu zastanawiać się nad warunkami boiska. Będziemy grali na takim, jakie będzie do dyspozycji - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

6 Olimpia Elbląg 9
7 Górnik Łęczna 9
8 Błękitni Stargard 9
9 Widzew Łódź 8
10 Lech II Poznań 7
11 Elana Toruń 7
12 Skra Częstochowa 7
Pełna tabela