Aktualności

Robert Demjan: Musieliśmy się odbić po ostatniej porażce

Piłkarze Widzewa Łódź pokonali Wartę Sieradz 2:0. Zdaniem najskuteczniejszego w tym roku strzelca drużyny była to najlepsza odpowiedź na ubiegłotygodniową wpadkę drużyny.

W poprzedniej kolejce podopieczni Franciszka Smudy dosyć niespodziewanie przegrali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Do Sieradza jechali więc z jasnym celem - powrócić na zwycięską ścieżkę. Udało im się to zrealizować, bo zwyciężyli bez większych problemów. - Musieliśmy się jakoś odbić po ostatniej porażce w Nowym Dworze Mazowieckim. Nie mogliśmy tego uczynić lepiej, niż wygrywając. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Cieszę się, że strzelam bramki, ale mam nadzieję, że na tym nie koniec i będą następne -  powiedział po końcowym gwizdku Robert Demjan.

Słowak ustalił wynik meczu trafieniem w 48. minucie. Dla byłego króla strzelców ekstraklasy była to trzecia bramka w trzecim spotkaniu ligowym w czerwono-biało-czerwonych barwach.

Demjan przyznał, że sobotnie zwycięstwo nad Wartą pozwoli na spokojniejsze przygotowania do najbliższego meczu ligowego z wiceliderem ligowej tabeli. - Myślę, że to zwycięstwo wygeneruje spokój, który pozwoli nam lepiej przygotować się do najbliższego spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki. To będzie ciężki mecz, dlatego ważne jest, żeby przygotować się do niego jak najlepiej - zarówno pod względem kondycyjnym, jak i mentalnym - dodał.

Spotkanie z Sokołem Aleksandrów Łódzki odbędzie się już w najbliższą sobotę 31 marca w Łodzi. Pierwszy gwizdek zabrzmi o symbolicznej godzinie 19:10.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela