Aktualności

Robert Demjan: Mamy wszyscy jeden wspólny cel

Nowy napastnik Widzewa cieszy się, że będzie pracował pod okiem Franciszka Smudy i liczy, że jego gole pomogą drużynie w awansie do II ligi.

Robert Demjan w poniedziałek, razem z kolegami z drużyny, rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek pierwszej grupy III ligi. - Wszystko jest w porządku, po pierwszym treningu jestem zdrowy, a to jest najważniejsze. Bardzo cieszę się, że będę mógł pracować pod okiem trenera Smudy. Wiadomo, że mamy wszyscy jeden wspólny cel, którym jest awans do II ligi - mówił po treningu na obiektach Łodzianki słowacki napastnik.

W zajęciach wziął również udział inny piłkarz rodem ze Słowacji, a mianowicie 23-letni pomocnik Marek Zuziak. - Myślę, że jeśli Marek pokaże się sztabowi z dobrej strony, to może być dla Widzewa sporym wzmocnieniem - stwierdził Robert Demjan, który podkreślił jednocześnie, że na pewno nie zlekceważy rywalizacji na polskich trzecioligowych boiskach. - W żadnej lidze nie jest łatwo, ale będę starał się strzelić jak najwięcej bramek i pomóc Widzewowi w awansie - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela