Aktualności

Robert Demjan: Mamy wszyscy jeden wspólny cel

Nowy napastnik Widzewa cieszy się, że będzie pracował pod okiem Franciszka Smudy i liczy, że jego gole pomogą drużynie w awansie do II ligi.

Robert Demjan w poniedziałek, razem z kolegami z drużyny, rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek pierwszej grupy III ligi. - Wszystko jest w porządku, po pierwszym treningu jestem zdrowy, a to jest najważniejsze. Bardzo cieszę się, że będę mógł pracować pod okiem trenera Smudy. Wiadomo, że mamy wszyscy jeden wspólny cel, którym jest awans do II ligi - mówił po treningu na obiektach Łodzianki słowacki napastnik.

W zajęciach wziął również udział inny piłkarz rodem ze Słowacji, a mianowicie 23-letni pomocnik Marek Zuziak. - Myślę, że jeśli Marek pokaże się sztabowi z dobrej strony, to może być dla Widzewa sporym wzmocnieniem - stwierdził Robert Demjan, który podkreślił jednocześnie, że na pewno nie zlekceważy rywalizacji na polskich trzecioligowych boiskach. - W żadnej lidze nie jest łatwo, ale będę starał się strzelić jak najwięcej bramek i pomóc Widzewowi w awansie - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poranny trening 16.10.2019

Poranny trening 16.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela