Aktualności

Rezerwy z premierowym zwycięstwem w lidze

Prowadzony przez Jakuba Grzeszczakowskiego Widzew II pokonał w meczu pierwszej kolejki rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej 2:0 Bzurę Ozorków.

Pierwszą w nowym sezonie bramkę dla Widzewa II zdobył Kamil Piskorski, który głową na gola zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego w 23. minucie meczu. Wynik spotkania ustalił w drugiej części spotkania Kamil Drążczyk.

- Udało nam się odnieść cenne zwycięstwo, mimo że nasza drużyna składała się z samych młodych piłkarzy, a rywal grał bardzo siłowo. Cieszymy się z takiego otwarcia ligi. Jestem zadowolony z postawy całej drużyny, chociaż na szczególne słowa uznania zasłużył tego dnia Kamil Piskorski - powiedział po meczu Jakub Grzeszczakowski.

Liderem łódzkiej klasy okręgowej po pierwszej kolejce został Orzeł Parzęczew, który rozbił aż 9:0 PTC Pabianice. W siedmiu spotkaniach (ostatnie przełożono na 12 września) padło aż 39 bramek, co daje niesamowitą średnią ponad 5,5 gola na mecz.

Bzura Ozorków - Widzew II Łódź 0:2 (0:1)

Bramki:

0:1 Kamil Piskorski (23’)

0:2 Kamil Drążczyk (70’)

Widzew II Łódź: Jakub Mikołajczak - Radosław Wawrzeniak, Mateusz Miasopust, Damian Skrzeczkowski, Konrad Cieślak, Kamil Drążczyk, Kamil Piskorski, Kamil Owczarczyk, Kornel Stankiewicz, Marcel Sieroń, Jakub Jasiński.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela