Aktualności

Rezerwy z premierowym zwycięstwem w lidze

Prowadzony przez Jakuba Grzeszczakowskiego Widzew II pokonał w meczu pierwszej kolejki rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej 2:0 Bzurę Ozorków.

Pierwszą w nowym sezonie bramkę dla Widzewa II zdobył Kamil Piskorski, który głową na gola zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego w 23. minucie meczu. Wynik spotkania ustalił w drugiej części spotkania Kamil Drążczyk.

- Udało nam się odnieść cenne zwycięstwo, mimo że nasza drużyna składała się z samych młodych piłkarzy, a rywal grał bardzo siłowo. Cieszymy się z takiego otwarcia ligi. Jestem zadowolony z postawy całej drużyny, chociaż na szczególne słowa uznania zasłużył tego dnia Kamil Piskorski - powiedział po meczu Jakub Grzeszczakowski.

Liderem łódzkiej klasy okręgowej po pierwszej kolejce został Orzeł Parzęczew, który rozbił aż 9:0 PTC Pabianice. W siedmiu spotkaniach (ostatnie przełożono na 12 września) padło aż 39 bramek, co daje niesamowitą średnią ponad 5,5 gola na mecz.

Bzura Ozorków - Widzew II Łódź 0:2 (0:1)

Bramki:

0:1 Kamil Piskorski (23’)

0:2 Kamil Drążczyk (70’)

Widzew II Łódź: Jakub Mikołajczak - Radosław Wawrzeniak, Mateusz Miasopust, Damian Skrzeczkowski, Konrad Cieślak, Kamil Drążczyk, Kamil Piskorski, Kamil Owczarczyk, Kornel Stankiewicz, Marcel Sieroń, Jakub Jasiński.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela