Aktualności

Rezerwy Widzewa szykują się do pierwszego sparingu

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego pierwszy tydzień pracy w nowym roku zakończy meczem kontrolnym z Piastem II Gliwice.

Druga drużyna Widzewa, podobnie jak "jedynka", treningi po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiła w poniedziałek 14 stycznia. Na pierwszych zajęciach stawili się zawodnicy, którzy w minionej rundzie byli na stałe przypisani do drugiego zespołu, a także wystawieni przez klub na listę transferową: Damian Paszliński, Sebastian Kamiński, Robert Demjan i Bartłomiej Niedziela. Oprócz nich pod okiem Jakuba Grzeszczakowskiego pracują również wybrani piłkarze z rocznika 2001.

- Dysponujemy na treningu sporą grupą zawodników, dlatego w najbliższym czasie nie zamierzamy poszukiwać nikogo z zewnątrz. W drużynie rezerw szansę na kontakt z piłką seniorską, w lidze i na treningach, powinni mieć najbardziej rokujący piłkarze Akademii Widzewa. Liczę, że tak właśnie będzie wiosną. W lidze mamy dobrą pozycję wyjściową, więc walka o jej wygranie powinna być dla każdego z piłkarzy dodatkowym czynnikiem motywującym do ciężkiej pracy - przyznaje trener Grzeszczakowski.

Ostatni w pierwszym tygodniu zajęć trening Widzew II odbędzie w piątek po południu. W sobotę część piłkarzy trenujących w rezerwach wystąpi w sparingu rocznika 2001 z SMS-em Łódź, a w niedzielę o 10:00 na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego druga drużyna czerwono-biało-czerwonych rozegra mecz kontrolny z Piastem II Gliwice.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela