Aktualności

Rezerwy Widzewa szykują się do pierwszego sparingu

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego pierwszy tydzień pracy w nowym roku zakończy meczem kontrolnym z Piastem II Gliwice.

Druga drużyna Widzewa, podobnie jak "jedynka", treningi po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiła w poniedziałek 14 stycznia. Na pierwszych zajęciach stawili się zawodnicy, którzy w minionej rundzie byli na stałe przypisani do drugiego zespołu, a także wystawieni przez klub na listę transferową: Damian Paszliński, Sebastian Kamiński, Robert Demjan i Bartłomiej Niedziela. Oprócz nich pod okiem Jakuba Grzeszczakowskiego pracują również wybrani piłkarze z rocznika 2001.

- Dysponujemy na treningu sporą grupą zawodników, dlatego w najbliższym czasie nie zamierzamy poszukiwać nikogo z zewnątrz. W drużynie rezerw szansę na kontakt z piłką seniorską, w lidze i na treningach, powinni mieć najbardziej rokujący piłkarze Akademii Widzewa. Liczę, że tak właśnie będzie wiosną. W lidze mamy dobrą pozycję wyjściową, więc walka o jej wygranie powinna być dla każdego z piłkarzy dodatkowym czynnikiem motywującym do ciężkiej pracy - przyznaje trener Grzeszczakowski.

Ostatni w pierwszym tygodniu zajęć trening Widzew II odbędzie w piątek po południu. W sobotę część piłkarzy trenujących w rezerwach wystąpi w sparingu rocznika 2001 z SMS-em Łódź, a w niedzielę o 10:00 na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego druga drużyna czerwono-biało-czerwonych rozegra mecz kontrolny z Piastem II Gliwice.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela