Aktualności

Rezerwy walczą o kolejną rundę pucharu

W środowe popołudnie rezerwy Widzewa Łódź rozegrają mecz w ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski. Rywalem łodzian będzie Andrespolia Wiśniowa Góra.

Gracze z Wiśniowej Góry to ligowy rywal podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego. Jak do tej pory spadkowicz z IV ligi spisuje się bardzo dobrze, ponieważ nie doznał jeszcze ani jednej porażki. Andrespolia pokonała Górnika Łęczyca, Włókniarza Konstantynów Łódzki oraz Włókniarza Pabianice. Warto wspomnieć, że łodzianie przeciwko tym ekipom zdobyli łącznie cztery punkty. W ostatnim ligowym starciu goście środowego starcia zremisowali z Zawiszą Rzgów, co przełożyło się na spadek w ligowej stawce. Obecnie zajmują trzecie miejsce, tuż za plecami wspomnianego Zawiszy i rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Obie ekipy rozpoczęły zmagania w okręgowym Pucharze Polski od pierwszej rundy. Łodzianie rozgromili rezerwy KS Kutno 8:0, tymczasem Andrespolia ograła LKS Rosanów 4:0. Tym razem szkoleniowiec Widzewa II nie będzie miał do dyspozycji aż tylu graczy z pierwszego zespołu, jak to miało miejsce podczas starcia w Kutnie. Z klubem pożegnało się już kilku zawodników, a oddelegowany na środowy mecz został jedynie Konrad Reszka. W drużynie pojawi się w związku z tym spora grupa widzewskich juniorów.

RTS Widzew II Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra / 06.09.2017 r., godz. 16:30


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela