Aktualności

Rezerwowi i testowani zagrają z Zawiszą Rzgów

Sztab szkoleniowy Widzewa zdecydował, którzy piłkarze wystąpią w środowym test-meczu z Zawiszą Rzgów. Spotkanie odbędzie się na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi.

W pierwszym składzie Widzewa wystąpią przede wszystkim zawodnicy, którzy w ostatnich tygodniach pełnili rolę rezerwowych, jak Michał Miller czy Michael Ameyaw lub zmagali się z urazami, jak Damian Paszliński i Bartłomiej Niedziela. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności dostał również 16-letni Jakub Jasiński., który wrócił do treningów z seniorami i sprawdzany od kilku dni hiszpański napastnik Alvaro Montero.

W trakcie meczu na boisku zameldować powinni się z kolei młodzi piłkarze testowani i wyróżniający się piłkarze rezerw Widzewa, między innymi Kamil Drążczyk i Konrad Bukowczan. Na ławce znalazł się również Grzegorz Gibki, który w środę podpisał kontrakt z klubem. W Widzewie 18-latek występować będzie z numerem 53.

Skład Widzewa na mecz z Zawiszą Rzgów:

Maciej Humerski - Marcin Kozłowski, Mikołaj Gibas, Damian Paszliński, Bartłomiej Niedziela, Daniel Mąka, Michael Aemyaw, Marcel Pięczek, Michał Miller, Jakub Jasiński, Alvaro Montero.

Rezerwowi: Grzegorz Gibki - Marcel Sieroń, Kamil Drążczyk, Konrad Bukowczan, Bartosz Grabara, Dawid Gurawski.

***

Widzew Łódź – Zawisza Rzgów / środa 8 sierpnia 2018 r., godz. 18:30


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Gryf (KULISY) 18.08.2018

Widzew - Gryf (KULISY) 18.08.2018

Tabela rozgrywek

1 Siarka Tarnobrzeg 12
2 Olimpia Grudziądz 12
3 Górnik Łęczna 11
4 Radomiak Radom 10
5 Elana Toruń 10
6 Widzew Łódź 10
7 Błękitni Stargard 10
Pełna tabela