Aktualności

Rewolucja i kooperacja - tydzień w Widzew.FM

Miniony tydzień okazał się przełomowym w całej historii klubowej rozgłośni radiowej - kooperacja z Widzew TV pozwoliła Widzew.FM wkroczyć na platformę YouTube.

Cześć YouTube!

Tym największym wydarzeniem tygodnia w Widzew.FM była poniedziałkowa audycja z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia, w której szkoleniowiec odpowiadał na pytania Marcina Tarocińskiego i kibiców. Trener ocenił weekendowy sparing z Siarką Tarnobrzeg i opowiedział o tym, jak przebiegają przygotowania na początku zimowego okresu. - W lidze robimy wszystko, by osiągnąć zwycięstwo, a w meczu kontrolnym sprawdzamy, zmieniamy ustawienie, oceniamy, by wiedzieć czy to, nad czym pracujemy przyda nam się w spotkaniach o punkty. - powiedział w poniedziałek Niedźwiedź.

Oddajemy głos rywalom

Wtorkowa audycja została poświęcona ligowym rywalom Widzewa - Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz przedstawili w programie wypowiedzi trenerów i zawodników zarejestrowane przez media klubowe drużyn Fortuna 1 Ligi. Nie zabrakło także najnowszych doniesień transferowych i informacji o zmianach w sztabach szkoleniowych - rozgrywki ligowe rozpoczną się wraz z końcem lutego.

"Wizytówka Akademii"

Tymi słowami środowy gość audycji Młodzieżówka określił swoich podopiecznych - reprezentację Akademii Widzewa do lat czternastu. Trener Norbert Smorawski w trakcie rozmowy z Antonim Figlewiczem opowiedział o swojej drużynie, podejściu do szkolenia, rozwoju zawodników i trenerów, ale także podzielił się z słuchaczami jedną, niezwykle wyraźną deklaracją.

Historia mówi

Kolejny akcent radiowego tygodnia to czwartkowa audycja historyczna, w której Jakub Dyktyński i Kamil Wójkowski spędzili kilkadziesiąt minut na podróży do widzewskiej przeszłości. Celem ich czasowej eskapady były bardzo ważne rocznice nadchodzące w 2022 roku. Wszystko, zarejestrowane przez kamery WidzewTV, okraszone zostało wyjątkowym poczuciem humoru prowadzących.

Słów kilka o sponsorze

Wobec środowej konferencji prasowej i podpisania umowy z nowym sponsorem strategicznym pierwszej drużyny, piątkowa audycja Witamy w Klubie nie mogła wyglądać inaczej. Marcin Tarociński zaprosił do studia w Sercu Łodzi wiceprezesa zarządu Widzewa Michała Rydza, który w trakcie audycji opowiedział o niektórych kulisach biznesowych rozmów i strategii czterokrotnego mistrza Polski w zakresie pozyskiwania sponsorów.

Nieco awansem...

Wyjątkowo w naszym tygodniowym zestawieniu gości również kolejna audycja z udziałem Janusza Niedźwiedzia. W poniedziałkowy poranek trener w towarzystwie Marcina Tarocińskiego opowiedział o wnioskach płynących z weekendowego meczu z Chojniczanką Chojnice, a także podzielił się wrażeniami z pierwszych tygodni zimowych przygotowań.

Już we wtorek kolejna audycja Witamy w Klubie, na którą standardowo zapraszają Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz - oprócz przeglądu ligowych boisk nie zabraknie w niej przedstawienia najbliższego rywala czerwono-biało-czerwonych - Unionu Berlin.

Poniżej czwartkowa audycja "Widzewska podróż do przeszłości" w formacie wideo:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela