Aktualności

RETROnsmisja: Bohaterowie Derbów z 2006 roku w studiu WidzewTV

Szał w sektorze gości po strzelonych bramkach, piękne oprawy i pochód, który wydawał się nie mieć końca. Przeżyjcie ponownie te niezapomniane chwile, oglądając drugi odcinek serii RETROnsmisja, w sobotę 4 kwietnia o godz. 18:00.

Spotkanie z 10 maja 2006 roku wryło się w pamięci fanów Widzewa jako ogromny sukces - zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowskim. Piłkarze trenera Stefana Majewskiego pokonali ŁKS na jego własnym terenie 3:1, a z kolejnych bramek mogła cieszyć się ciężka do oszacowania czerwona fala w sektorze gości. Fani czerwono-biało-czerwonych przed tym meczem zasiedli w "klatce" zdecydowanie w nadkomplecie. Szacuje się, że liczba kibiców Widzewa w trakcie spotkania oscylowała w okolicy 5-6 tysięcy osób, co powodowało, że piłkarze gości mogli czuć się jak u siebie. 

Dużo działo się też na boisku, o czym w trakcie RETROnsmisji będą opowiadać: Jarosław Białek, Bartosz Iwan, Jakub Wawrzyniak, Kamil Kuzera i Marcin Nowak, którzy w sezonie 2005/06 wywalczyli awans do ówczesnej Orange Ekstraklasy.

Poza wysłuchaniem rozmów z gośćmi biorącymi udział w pamiętnych derbach, kibice będą mogli aktywnie włączyć się w nostalgiczną podróż poprzez rozmowę telefoniczną z prowadzącym RETROnsmisję Arkadiuszem Stolarkiem. Chętni będą mogli połączyć się ze studiem WidzewTV, dzwoniąc pod numer 42 288-68-68.

Zachęcamy wszystkich fanów czerwono-biało-czerwonych do spędzenia wspólnie sobotniego wieczora na antenie WidzewTV. Drugi odcinek RETROnsmisji rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00, a oglądać go będzie można na kanale klubowej telewizji na portalu Youtube.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela