Aktualności

RESTART ligi z WidzewTV

Widzew wraca do walki o awans do I ligi! Z tego powodu na fanów klubu z al. Piłsudskiego 138 czeka specjalny program RESTART, który będzie poświęcony wznowieniu rozgrywek. Premiera w poniedziałek, o godz. 20:00.

Czas tęsknoty za futbolem oraz pustka wywołana brakiem meczów czerwono-biało-czerwonych powoli dobiega końca. W środę piłkarze pierwszej drużyny Widzewa wybiegną na murawę "Serca Łodzi”, by zmierzyć się ze Skrą Częstochowa w walce o ligowe punkty. Aby wprowadzić się w nastrój spotkania, którego nie będzie można oglądać z wysokości trybun, ekipa WidzewTV przygotowała dla kibiców format, który swoją premierę będzie miał w poniedziałek o godz. 20:00.

RESTART, to program dedykowany wznowieniu rozgrywek, który będzie miał za cel przypomnieć kibicom wszystkie najważniejsze momenty bieżącego sezonu i jednocześnie posłuży jako zapowiedź zbliżającego się starcia z częstochowianami. Gośćmi prowadzącego Arkadiusza Stolarka w studiu klubowej telewizji będą trener Marcin Kaczmarek, asystent trenera Tomasz Włodarek oraz zawodnicy: Marcin Robak i Mateusz Możdżeń. Cała czwórka odpowie na szereg pytań dotyczących stanu przygotować i emocji związanych z powrotem na boisku. Okazję do zadania pytań będą mieli również fani Widzewa, którzy będą mogli skorzystać z interaktywnego czatu na żywo.

Zachęcamy do oglądania RESTARTU na antenie WidzewTV. Premiera w poniedziałek o godz. 20:00. Wspólnie wprowadźmy się w nastrój sportowej rywalizacji i razem dopingujmy piłkarzy Widzewa w walce o awans!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela