Aktualności

Remis rezerw w sparingu

W sobotę rezerwy łódzkiego zespołu rozegrały kolejny mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W Głownie podopieczni Macieja Malesy zremisowali z miejscową Stalą 4:4.

Najwięcej emocji przyniosła pierwsza odsłona meczu. Jako pierwsi do głosu doszli gospodarze i to oni objęli prowadzenie. Widzewiacy po bramkach Jana Włodarczyka i Adama Paciorkowskiego jednak zdołali szybko zmienić układ sił, ale nie na długo. Stal odpowiedziała dwiema bramkami i ponownie to zespół z Głowna prowadził.

Jeszcze przed przerwą wpadły dwa gole. Najpierw wyrównanie dał gracz testowany, a potem kolejną bramkę zdobyli gracze z Głowna. Do przerwy prowadzili zatem 4:3. Drugie czterdzieści pięć minut nie przyniosło już tylu goli. Bramkę na wagę remisu zdobył Kacper Leszczyński.

W najbliższy weekend widzewiacy zagrają mecz sparingowy z rezerwami Zjednoczonych Stryków. Będzie to ostatnia próba przed inauguracyjnym wiosennym spotkaniem ligowym z Iskrą Dobroń.

Stal Głowno - RTS Widzew II Łódź 4:4 (4:3)

1:0 - Zawodnik Stali

1:1 - Włodarczyk

1:2 - Paciorkowski

2:2 - Zawodnik Stali

3:2 - Zawodnik Stali

3:3 - Testowany

4:3 - Zawodnik Stali

4:4 - Leszczyński

Skład Widzewa: Reszka - Dobrosiński, Włodarczyk, Balcerek, Szewczyk - Strus, Niemiec, Leszczyński - Testowany, Testowany - Paciorkowski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela