Aktualności

Rekordowa transmisja w WidzewTV

Sobotnie spotkanie ligowe Widzewa z Gryfem Wejherowo zanotowało najwyższą oglądalność w historii płatnych transmisji realizowanych przez klubową telewizję.

Pierwszy mecz czerwono-biało-czerwonych w nowym sezonie cieszył się olbrzymim zainteresowaniem widzów. Mimo trwającego okresu urlopowego wielu kibiców ciekawych było jak nowy sezon rozpocznie mocno przebudowany latem Widzew. Drużyna prowadzona przez Marcina Kaczmarka w sobotę liczyć mogła nie tylko na obecność swoich kibiców w Wejherowie, ale także na liczne wsparcie sprzed komputerów, telewizorów i urządzeń mobilnych, na których można było uruchomić transmisję meczu realizowaną przez WidzewTV.

Zainteresowanie kibiców Widzewa meczem z Gryfem było tak duże, że klubowa telewizja odnotowała najwyższą oglądalność w historii realizacji płatnych transmisji na żywo meczów łodzian. Co ciekawe, poprzedni rekord w tej kategorii ustanowiony został wiosną tego roku… także w Wejherowie. Wtedy Widzew również pokonał rywala z Pomorza 2:1.

Z uwagi na trudne warunki realizacyjne panujące na Wzgórzu Wolności poczynione zostały odpowiednie przygotowania i dodatkowe inwestycje w nowy sprzęt. Zorganizowane zostało również łączę satelitarne.

Dziękujemy, że jesteście z nami, nawet jeśli nie macie możliwości towarzyszyć drużynie podczas meczów wyjazdowych. Przed nami jeszcze wiele wyjątkowych sportowych emocji, które chcemy pokazywać wszystkim zainteresowanym, a nieobecnym podczas meczów, właśnie za pośrednictwem naszych kamer, poprzez transmisje realizowane przez zespół WidzewTV! #RazemTworzymySiłę


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela