Aktualności

Rekord w zwalnianiu miejsc na mecz z Sokołem

Dzięki posiadaczom karnetów, którzy nie mogli być na spotkaniu, ale zwolnili miejsca, na hit kolejki z Sokołem było 2417 dodatkowych biletów.

Zwalnianie miejsc to jeden z fenomenów Widzewa od czasu wybudowania nowego stadionu. Kibice co rundę bili rekord w kupowaniu karnetów. Biorą też bardzo aktywny udział w zwalnianiu miejsc, gdy nie mogą przyjechać na spotkanie w Sercu Łodzi.

- To pokazuje jak solidarne jest środowisko fanów Widzewa. Oni doskonale zdają sobie sprawę, że gdy zwolnią miejsce, natychmiast znajdzie się chętny na bilet i jego krzesełko nie pozostanie puste – podkreśla Przemysław Klementowski, prezes Widzewa. – To sprawia, że średnia kibiców na stadionie w wiosną jest bliska kompletu. Dziękujemy fanom, że myślą o tych, którym nie udało się kupić karnetu.

Mecz z Victorią Sulejówek obejrzały 17083 osoby, a z Sokołem Aleksandrów 17401. Pojemność stadionu to 18008, a trzeba przypomnieć, że na tych spotkaniach byli też kibice gości, którzy tylko w niewielkiej części wypełnili przeznaczony dla nich sektor. Około 500-600 miejsc było tam wolnych.

Na mecz z Sokołem zwolniono rekordową liczbę miejsc – 2417. Poprzedni rekord to było 2119. Aktywność kibiców w zwalnianiu miejsc odbiła się także na liczbie oglądających transmisje w Widzew TV. Była ich też rekordowa liczba - 4283.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela