Aktualności

Regeneracja i siła, by drużyna się wzmocniła

Czwartek był pierwszym w Turcji dniem Widzewa bez piłki. Po meczu ze Stalą Mielec łodzianie poświęcili czas na regenerację, ćwiczenia siłowe i odnowę biologiczną.

Takie dni w pracy piłkarza też są potrzebne. Po mocno piłkarskiej środzie, kiedy czerwono-biało-czerwoni nie tylko mierzyli się towarzysko ze Stalą Mielec, ale też trenowali na boisku stałe fragmenty i strzały, w czwartek nie opuścili hotelu.

W pierwszej części dnia pod bacznym okiem fizjoterapeutów, Huberta Gołąbka i Eweliny Bućko, widzewiacy trenowali w sali gimnastycznej, wykonując ćwiczenia sprzyjające regeneracji organizmów po intensywnym wysiłku meczowym. Do dyspozycji mieli też salę ze stacjonarnymi rowerami.

Po południu w obroty wziął ich z kolei trener Kamil Migdał, który przygotował zestaw ćwiczeń siłowych, dostosowując obciążenia do indywidulanych możliwości piłkarzy. W obu czwartkowych jednostkach treningowych udział brali przechodzący rehabilitację Daniel Mąka i Kornel Kordas.

Po pracy przyszedł czas na odnowę biologiczną, a wieczorem odprawę w oparciu o analizę wideo zaliczyli jeszcze widzewscy bramkarze. Na zieloną trawę drużyna Marcina Kaczmarka wróci w piątek przed południem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela