Aktualności

Red Thursday w urodziny Widzewa Łódź

Oficjalny sklep Widzewa Łódź z okazji 111. urodzin Klubu przygotował dla kibiców specjalną przecenę produktów pod hasłem Red Thursday.

Na kibiców czekają rabaty w wysokości 30% na wybrane ubrania i gadżety sygnowane herbem czterokrotnego mistrza Polski. Fani będą mogli dokonywać zakupów w stacjonarnej siedzibie sklepu oraz w sklepie internetowym, gdzie powstanie dedykowana zakładka ze wszystkimi przecenionymi produktami.

Z promocji będzie można skorzystać 25 listopada, czyli w 111. rocznicę utworzenia Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego - protoplasty dzisiejszego Widzewa Łódź. Zakładka w sklepie internetowym będzie czynna przez cały czwartek, do godz. 23:59, a w sklepie stacjonarnym bedzie można dokonywać zakupów w tradycyjnych godzinach pracy - od 11:00 do 19:00.

Już dziś możemy zapowiedzieć, że niedługo do sklepu trafi też dedykowana kolekcja świąteczna, a kibice będą mogli zaopatrzyć się w prezenty i upominki przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Promocja Red Thursday to nie jedyna atrakcja przygotowana dla kibiców z okazji urodzin Widzewa Łódź. 25 listopada odbędą się wycieczki dla grup zorganizowanych po stadionie i klubowym Muzeum. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w zwiedzaniu za darmo.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela