Aktualności

Realizacja projektu widzewskiej książki oficjalnie potwierdzona

W piątek Marszałek Województwa Łódzkiego przekazał autorom projektu certyfikat potwierdzający zatwierdzenie do realizacji projektu "TMRF Widzew i RTS Widzew, razem czy osobno? Odpowiedź po 110 latach (1910-2020)".

Widzewska inicjatywa, której pomysłodawcami są Włodzimierz i Tomasz Gawrońscy, a autorem wniosku Tomasz Sadłecki, sfinansowana zostanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego "Łódzkie na Plus”. Celem projektu jest udokumentowanie początków klubu oraz genezy przyjęcia roku 1910, na który datuje się założenie TMRF Widzew, jako daty założenia klubu Widzew Łódź, w oparciu o rzetelną analizę i istniejące, ale trudno dostępne materiały historyczne.

- Jesteśmy dumni z tego, że nasz projekt uzyskał najwięcej głosów w Łodzi. Cieszymy się, że uda się zrealizować tak ważne z punktu widzenia historii Widzewa przedsięwzięcie - przyznał Tomasz Gawroński, który w piątek 20 września odebrał z rąk przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego certyfikat potwierdzający zwycięstwo w głosowaniu i zatwierdzenie projektu do realizacji.

Dziękujemy wszystkim kibicom za oddane głosy i zaangażowanie w promocję widzewskiego projektu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela