Aktualności

Rawski projekt "Widzew Łączy Pokolenia" zawitał do Serca Łodzi

Rodzinna grupa prawie stu kibiców z Rawy Mazowieckiej była w sobotę na meczu Widzewa z Garbarnią Kraków.

Wizyta tak licznej zorganizowanej grupy rodzin fanów z Rawy Mazowieckiej to element projektu "Widzew Łączy Pokolenia", który został wybrany do realizacji w rawskim budżecie obywatelskim na 2019 rok.  Inicjatywa ta, która powstała przy współudziale klubu, Rawskiego Fan Klubu Widzewa (FC Rawa) i Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka przewiduje aktywizację lokalnych kibiców i ich najbliższych, umacnianie i spajanie widzewskiej społeczności w mieście, a także zbliżenie jej do klubu.

Pierwszą odsłoną projektu był czerwcowy piknik rodzinny zorganizowany w Rawie Mazowieckiej (WIĘCEJ). Obecni byli na nim oczywiście przedstawiciele klubu. W minioną sobotę beneficjenci akcji "Widzew Łączy Pokolenia" zawitali z kolei do Serca Łodzi. Dwa autokary przywiozły tego dnia prawie sto osób, mimo że organizatorzy zakładali organizację wyjazdu dla około sześćdziesięciu kibiców. Finałem całego przedsięwzięcia będzie wizyta Widzewa Łódź w Rawie Mazowieckiej, planowana na październik tego roku.

- Uczestników wyjazdu niezwykle urzekła znana w całej Polsce, będąca jedną z wizytówek łódzkiego klubu, niesamowita atmosfera na trybunach. Pragniemy podziękować Widzewowi za partnerską współpracę i zaproszenie na mecz. Dla całej grupy było to wyjątkowe przeżycie - zdradza Adrian Galach, jeden z pomysłodawców projektu i współorganizator wyjazdu do Łodzi.

Klub kontynuuje proces zacieśniania więzi całego widzewskiego środowiska, pamiętając o ważnych ośrodkach kibicowskich również poza Łodzią. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie naszych fan klubów w regionie, kraju i za granicą.

Fot. FC Rawa  


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela