Aktualności

Raport ze zgrupowania w Nieborowie - dzień trzeci

Popołudniowym treningiem widzewiacy zakończyli kolejny dzień obozu przygotowawczego w Nieborowie. Jutro czeka ich sparing w Pruszkowie.

Piłkarze Widzewa pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego kontynuują przygotowania do nowego sezonu na zgrupowaniu w Nieborowie. Ostatnie dni ubiegły pod znakiem ciężkich treningów, które mają na celu dopracowanie wytrzymałości zespołu. Na zajęciach nikt jednak nie odstawia nogi, bo wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że o miejsce w wyjściowym składzie nie będzie łatwo. - Treningi są ciężkie, ale to normalny element przygotowań, który musimy przejść, aby nie zabrakło nam prądu w sezonie. Natomiast rywalizacja na pewno służy zespołowi i sprawia, że wszyscy pracujemy jeszcze ciężej - powiedział pomocnik Widzewa Mateusz Michalski.

Dziś podopieczni trenera Przemysława Cecherza trenowali dwukrotnie. Jutro odbędą się tylko przedpołudniowe zajęcia, a po obiedzie zespół wyjedzie do Pruszkowa, gdzie rozegra sparing z tamtejszym Zniczem. Po meczu drużyna zostanie w Pruszkowie na odnowie biologicznej i późnym wieczorem wróci do Nieborowa.

W sobotę natomiast łodzianie rozegrają sparing z Ruchem Chorzów. Początek spotkania o godzinie 17:00. Będzie ono otwarte dla kibiców, a transmisję przeprowadzi również klubowa telewizja WidzewTV.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela