Aktualności

Raport medyczny pierwszej drużyny Widzewa Łódź

We wtorek przed południem Klub poinformował o stanie zdrowia Przemysława Kity, którego czeka dłuższa przerwa od gry. Poniżej publikujemy raport na temat zdrowia pozostałych kontuzjowanych piłkarzy.

Miłosz Mleczko

Golkiper otrzymał zgodę od klubowego lekarza Lecha Poznań na wznowienie treningów. Zawodnik ma za sobą ponad miesiąc rehabilitacji, której część przeszedł w Łodzi, a pozostały czas spędził w Poznaniu. Warto podkreślić, że sztab medyczny Lecha jest w stałym kontakcie z lekarzem Widzewa Łódź. Bramkarz od wtorku będzie włączany w trening pod okiem trenera Andrzeja Woźniaka.

Karol Czubak

Przed najbliższym weekendem zawodnik przejdzie kontrolne badania, które pozwolą zaplanować jego powrót do gry.

Przemysław Kita

Poniedziałkowe badania wykazały, że uszkodzeniu uległy więzadła poboczne w lewym kolanie Przemysława Kity, co może spowodować kilkumiesięczną przerwę w grze napastnika Widzewa Łódź. Ostateczna informacja w sprawie zdrowia Przemysława Kity zostanie jeszcze dziś zaktualizowana po przeprowadzeniu końcowych badań.

Krystian Nowak

Obrońca w środę rozpocznie treningi z pierwszą drużyną, w trakcie których będzie wykonywać wybrane ćwiczenia. Oprócz tego, Nowaka czekają uzupełniające zajęcia z klubowymi fizjoterapeutami.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Tabela rozgrywek

1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 47
2 Górnik Łęczna 44
3 ŁKS Łódź 43
4 GKS Tychy 41
5 Radomiak Radom 40
6 Widzew Łódź 35
7 Arka Gdynia 35
Pełna tabela