Aktualności

Raport kartkowy przed meczem z Ursusem Warszawa

W sobotę Widzew rozegra ligowe spotkanie z Ursusem Warszawa. Tym razem trener będzie musiał sobie radzić bez jednego zawodnika, który będzie pauzować za kartki.

Zagrożonych absencją przed meczem z Ursusem było aż czterech zawodników: Adam Radwański, Daniel Mąka, Maciej Szewczyk i Sebastian Zieleniecki. Tego ostatniego nie zobaczymy w starciu w stolicy. Za sprawą czwartej żółtej kartki otrzymanej w doliczonym czasie gry podczas meczu z ŁKS-em Łomża, Zieleniecki będzie musiał pauzować w najbliższym pojedynku.

Powiększyło się również grono zawodników zagrożonych absencją w kolejnym meczu z Huraganem Wołomin. W ostatnim meczu z ŁKS-em Łomża trzecie żółte kartki obejrzeli Marcin Kozłowski oraz Piotr Okuniewicz. Dodatkowo, upomnienia otrzymali również Patryk Wolański, Przemysław Rodak i Sebastian Olczak. Dla kapitana Widzewa była to pierwsza kartka, a dla pozostałej dwójki - piąte kartoniki.

Jeżeli chodzi o drużynę Ursusa, to żaden z zawodników nie musi pauzować w sobotnim meczu. Zagrożonych nieobecnością w następnej kolejce jest natomiast aż pięciu graczy. Po trzy żółte kartki mają: Krzysztof Cegiełka, Piotr Maślanka, Mateusz Muszyński, Maciej Prusinowski i Grzegorz Skowroński.

Żółte kartki w Widzewie:

Bartłomiej Gromek - 9

Adam Radwański, Daniel Mąka - 7

Kamil Tlaga, Przemysław Rodak, Sebastian Olczak - 5

Sebastian Zieleniecki - 4

Maciej Szewczyk, Marcin Kozłowski, Piotr Okuniewicz - 3

Adrian Budka, Krzysztof Możdżonek, Dawid Kamiński, Marcin Nowak - 2

Patryk Wolański - 1


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela