Aktualności

Raport kartkowy przed meczem z ŁKS Łomża

W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Rywalem czerwono-biało-czerwonych będzie ŁKS 1926 Łomża. Przemysław Cecherz ponownie nie będzie miał problemu z ustalaniem składu, gdyż żaden z jego podopiecznych nie pauzuje za kartki.

Zagrożonych absencją przed meczem z ŁKS było aż czterech zawodników: Adam Radwański, Daniel Mąka, Maciej Szewczyk i Sebastian Zieleniecki. Żaden z nich jednak nie obejrzał żółtej kartki w sobotnim spotkaniu z rezerwami Legii Warszawa. Piłkarze ci mogą zatem spokojnie przygotowywać się do sobotniego starcia z ekipą Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Nie powiększyło się również grono zagrożonych pauzą. Kartki otrzymali ostatnio Bartłomiej Gromek i Dawid Kamiński. Dla łódzkiego defensora była to dziewiąta żółta kartka w sezonie, a dla pomocnika dopiero drugie upomnienie.

Całkowicie inaczej sprawa wygląda w zespole rywali. Po absencji do składu powrócą postawowi zawodnicy ŁKS, a mianowicie Albert Rydzewski i Mariusz Baranowski. Przy Al. Piłsudskiego nie zobaczymy za to Pawła Drażby, który w ostatnim spotkaniu z Motorem Lubawa obejrzał czwartą żółtą kartkę.

Zagrożonych pauzą w kolejnej kolejce jest zaś aż sześciu graczy gości. Po trzy żółte kartki mają: Damian Gałązka, Daniel Kacprzyk, Konrad Kamieniowski, Michał Sadowski oraz Michał Tarnowski. Siedem kartek ma tymczasem Rafał Maćkowski.

Żółte kartki w Widzewie:

Bartłomiej Gromek - 9

Adam Radwański, Daniel Mąka - 7

Kamil Tlaga - 5

Przemysław Rodak, Sebastian Olczak - 4

Maciej Szewczyk, Sebastian Zieleniecki - 3

Adrian Budka, Krzysztof Możdżonek, Dawid Kamiński, Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Piotr Okuniewicz - 2


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela