Aktualności

Raport kartkowy przed meczem z Legią II

W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Rywalem czerwono-biało-czerwonych będą rezerwy Legii Warszawa. Łódzki szkoleniowiec ponownie nie będzie miał problemu z ustalaniem składu, gdyż żaden z jego podopiecznych nie pauzuje za kartki.

Zagrożeni absencją przed meczem z Legią było aż czterech zawodników, a mianowicie Adam Radwański, Daniel Mąka, Maciej Szewczyk i Sebastian Zieleniecki. Żaden z nich jednak nie obejrzał żółtej kartki w piątkowym spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Piłkarze mogą zatem spokojnie przygotowywać się sobotniego starcia z ekipą ze stolicy.

Nie powiększyło się również grono zagrożonych pauzą. Kartki otrzymali ostatnio Marcin Kozłowski i Maciej Kazimierowicz. Dla "Cinka" była to druga żółta kartka w sezonie, a dla "Kazika" pierwsza.

W drużynie z Warszawy zaś po absencji wraca kapitan zespołu Adrian Małachowski. Szkoleniowiec Legii w sobotę będzie mógł skorzystać z kompletu swoich piłkarzy. Zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu są: Bartłomiej Urbański, Mateusz Zawal oraz Mateusz Żyro.

Żółte kartki w Widzewie:

Bartłomiej Gromek - 8
Adam Radwański, Daniel Mąka - 7
Kamil Tlaga - 5
Przemysław Rodak, Sebastian Olczak - 4
Maciej Szewczyk, Sebastian Zieleniecki - 3
Adrian Budka, Krzysztof Możdżonek, Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Piotr Okuniewicz - 2


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela