Aktualności

Raport kartkowy przed meczem z Legią II

W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Rywalem czerwono-biało-czerwonych będą rezerwy Legii Warszawa. Łódzki szkoleniowiec ponownie nie będzie miał problemu z ustalaniem składu, gdyż żaden z jego podopiecznych nie pauzuje za kartki.

Zagrożeni absencją przed meczem z Legią było aż czterech zawodników, a mianowicie Adam Radwański, Daniel Mąka, Maciej Szewczyk i Sebastian Zieleniecki. Żaden z nich jednak nie obejrzał żółtej kartki w piątkowym spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Piłkarze mogą zatem spokojnie przygotowywać się sobotniego starcia z ekipą ze stolicy.

Nie powiększyło się również grono zagrożonych pauzą. Kartki otrzymali ostatnio Marcin Kozłowski i Maciej Kazimierowicz. Dla "Cinka" była to druga żółta kartka w sezonie, a dla "Kazika" pierwsza.

W drużynie z Warszawy zaś po absencji wraca kapitan zespołu Adrian Małachowski. Szkoleniowiec Legii w sobotę będzie mógł skorzystać z kompletu swoich piłkarzy. Zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu są: Bartłomiej Urbański, Mateusz Zawal oraz Mateusz Żyro.

Żółte kartki w Widzewie:

Bartłomiej Gromek - 8
Adam Radwański, Daniel Mąka - 7
Kamil Tlaga - 5
Przemysław Rodak, Sebastian Olczak - 4
Maciej Szewczyk, Sebastian Zieleniecki - 3
Adrian Budka, Krzysztof Możdżonek, Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Piotr Okuniewicz - 2


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 21.07.2018

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 21.07.2018

Tabela rozgrywek

1 Znicz Pruszków 3
2 Olimpia Grudziądz 3
3 Stal Stalowa Wola 3
4 Widzew Łódź 3
5 Siarka Tarnobrzeg 3
6 Radomiak Radom 3
7 Górnik Łęczna 1
Pełna tabela