Aktualności

Ramię w ramię z drużyną - tydzień w Widzew.FM

Widzewiacy rozpoczęli zimowe przygotowania do rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Za nimi badania lekarskie, testy fizyczne i treningi. Czerwono-biało-czerwonym dotrzymuje kroku oficjalna klubowa rozgłośnia radiowa.

Wracamy do normy

Gościem poniedziałkowego wydania Witamy w Klubie był, zgodnie ze znanym kibicom harmonogramem, Janusz Niedźwiedź - trener pierwszej drużyny łódzkiego Widzewa. W rozmowie z Marcinem Tarocińskim szkoleniowiec opowiedział o swoich odczuciach związanych z rozpoczynającym się okresem treningowym i wymaganiach stawianych zawodnikom przez sztab.

Treningów i meczów będzie wystarczająco, żeby na nowo wzniecić rywalizację i pracować, żeby wywalczyć miejsce w składzie - powiedział trener Niedźwiedź u progu zimowych przygotowań.

Liga z dodatkiem

Wtorkowe godziny poranne jak co tydzień upłynęły słuchaczom pod znakiem przeglądu doniesień z obozów ligowych rywali Widzewa, jednak w tym wydaniu audycji Witamy w Klubie pojawiły się również materiały dźwiękowe z testów biegowych z udziałem zawodników czerwono-biało-czerwonych. Wypowiedzi Daniela Tanżyny i trenera przygotowania motorycznego Andrzeja Kasprzaka uatrakcyjniły ligowy przegląd tygodnia Jakuba Dyktyńskiego i Antoniego Figlewicza.

Dzieci i ryby jednak mają głos

Gościem pierwszej w tym roku Młodzieżowki był Andrzej Rybski - asystent trenera trampkarzy Widzewa. W rozmowie z Antonim Figlewiczem stały gość studia przedmeczowego WidzewTV opowiedział o początku zimowych przygotowań w Akademii oraz wrócił pamięcią do minionej, niezwykle udanej dla drużyny do lat piętnastu rundy, zauważając jakie wyzwania czekają na trampkarzy w Centralnej Lidze Juniorów. Ponadto w czasie audycji w ramach kooperacji z cyklem Witamy w Klubie pojawiły się wypowiedzi Karola Danielaka i Pawła Zielińskiego komentujących na gorąco pierwszy zimowy trening pierwszej drużyny.

Wielki powrót

Po kilkumiesięcznej przerwie do Widzew.FM powróciła audcji Widzewska podróż do przeszłości. Niezawodni Kamil Wójkowski i Jakub Dyktyński wrócili pamięcią do uświetnianych w minionym roku wydarzeń historycznych, wspominając choćby czterdziestolecie pierwszego mistrzostwa Polski oraz ćwierć dekady od awansu do Ligi Mistrzów. Wybiegli również, nieco nietypowo, w przyszłość, sprawdzając jakie rocznice będziemy świętować w 2022 r.

Więcej opinii

Tydzień zakończyła audycja Marcina Tarocińskiego, który gościł w klubowej rozgłośni dziennikarzy z łódzkiego podwórka - Krzysztofa Sędzickiego (TV TOYA i WP SportoweFakty) oraz Przemysława Naze (TVP3 Łódź). W trakcie rozmowy z dziennikarzami nie brakło ich ciekawych opinii dotyczących drużyny z alei Piłsudskiego i jej roli w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi, a wielkie zainteresowanie wzbudzały zaplanowane na sobotę mecze kontrolne Widzewiaków, którzy na dobre zaczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022.

Widzew.FM powróci do nadawania premierowych audycji już w poniedziałek - nie zabraknie analizy sparingowego trójmeczu z udziałem czerwono-biało-czerwonych i świeżych wieści z widzewskiego obozu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.05.2022 cz. III

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.05.2022 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela