Aktualności

Rajd Przedsiębiorców odwiedził Serce Łodzi!

W minionym tygodniu dom Widzewa Łódź gościł właścicieli i pracowników firm startujących w XIX Łódzkim Rajdzie Przedsiębiorców. Nie zabrakło atrakcji, uśmiechów i zwiedzania Serca Łodzi.

Rajd, organizowanego przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową, to nie wyścig na czas, a zabawa o charakterze integracyjnym z elementami rywalizacji na punktach kontrolnych, połączona z możliwością poznania kuluarów wielu znanych miejsc w naszym mieście. Przy okazji XIX edycji wydarzenia, które odbyło się w sobotę 11 czerwca, rajdowcy mogli zwiedzić stadion przy al. Piłsudskiego 138, gdzie zaplanowano start imprezy i pierwsze punkty kontrolne.

Serce Łodzi odwiedziła ponad setka przedsiębiorców, wśród których nie zabrakło dzieci. Wszyscy mieli okazję zobaczyć wnętrza szatni i tunel prowadzący na boisko, obejrzeć trybuny z perspektywy murawy, a także odwiedzić klubowe studio telewizji WidzewTV i radia Widzew.FM.

Na stadionie nie zabrakło atrakcji, które przygotowali organizatorzy oraz pracownicy Klubu. Uczestnicy rozwiązywali rebusy, sprawdzali się z wiedzy o futbolu i historii Widzewa, a także mieli okazję nagrać się w profesjonalnym studiu rajdowym. Pytania członkom zespołów zadawali piłkarze Widzew II Łódź - Piotr Bartłoszewski i Kamil Tlaga.

Punktem kulminacyjnym XIX Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców była gala, podczas której licytowano wiele ciekawych pamiątek. Zysk ze wszystkich aukcji trafia tradycyjnie do podopiecznych Fundacji Gajusz. Łódzki Klub przekazał na ręce organizatorów trzy gadżety: koszulkę oraz piłkę z podpisami pierwszej drużyny, a także butelkę Elite Single Malt Irish Whiskey o numerze 50.

W imieniu władz Widzewa Łódź dziękujemy organizatorom Rajdu za odwiedziny na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Żywimy nadzieję, że wszyscy uczestnicy przyjemnie spędzili czas podczas odwiedzin Serca Łodzi.

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, jako jedna z największych regionalnych instytucji otoczenia biznesu, od 1990 roku wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, dając impuls do rozwoju przedsiębiorczości. Instytucja zrzesza już 400 sprawdzonych firm reprezentujących cały przekrój branż. ŁIPH jest także członkiem Krajowej Izby Gospodarczej umożliwiając tą drogą prezentację interesów przedsiębiorców na forum ogólnopolskim.

Oficjalna strona Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców [KLIKNIJ]

fot. Łódzki Rajd Przedsiębiorców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela