Aktualności

Rafał Markwant: Stadion zwiedziło ponad 25 tysięcy osób

W dniach 4-5 marca miasto Łódź przy współpracy z klubem zorganizowało ostatnią turę zwiedzania stadionu miejskiego. W sumie, we wszystkich odsłonach zwiedzenia obiekt przy Al. Piłsudskiego 138 odwiedziło ponad 25 tysięcy osób.

Zwiedzanie stadionu, zorganizowane dzięki ciężkiej pracy wielu osób, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Liczby mówią same za siebie.

- Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dni otwartych stadionu Widzewa. Wielkie podziękowania kieruję zarówno do pracowników Urzędu Miasta i Miejskiej Areny Kultury i Sportu, jak i wszystkich wolontariuszy. Dzięki ich pracy przez te dwa weekendy i pięć dni stadion zwiedziło ponad 25 tysięcy osób. Bez wątpienia, to liczba, która robi ogromne wrażenie. Wszyscy byli zadowoleni i tylko potwierdziło to jak ważnym miejscem na mapie Łodzi jest ten obiekt i jak bardzo mieszkańcy miasta, wszyscy kibice czekali na jego otwarcie - mówi Rafał Markwant, radny Rady Miejskiej w Łodzi.

Pierwszy mecz na stadionie miejskim w Łodzi czerwono-biało-czerwoni rozegrają 18 marca. Ich rywalem będzie Motor Lubawa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela