Aktualności

Rafał Markwant: Stadion zwiedziło ponad 25 tysięcy osób

W dniach 4-5 marca miasto Łódź przy współpracy z klubem zorganizowało ostatnią turę zwiedzania stadionu miejskiego. W sumie, we wszystkich odsłonach zwiedzenia obiekt przy Al. Piłsudskiego 138 odwiedziło ponad 25 tysięcy osób.

Zwiedzanie stadionu, zorganizowane dzięki ciężkiej pracy wielu osób, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Liczby mówią same za siebie.

- Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dni otwartych stadionu Widzewa. Wielkie podziękowania kieruję zarówno do pracowników Urzędu Miasta i Miejskiej Areny Kultury i Sportu, jak i wszystkich wolontariuszy. Dzięki ich pracy przez te dwa weekendy i pięć dni stadion zwiedziło ponad 25 tysięcy osób. Bez wątpienia, to liczba, która robi ogromne wrażenie. Wszyscy byli zadowoleni i tylko potwierdziło to jak ważnym miejscem na mapie Łodzi jest ten obiekt i jak bardzo mieszkańcy miasta, wszyscy kibice czekali na jego otwarcie - mówi Rafał Markwant, radny Rady Miejskiej w Łodzi.

Pierwszy mecz na stadionie miejskim w Łodzi czerwono-biało-czerwoni rozegrają 18 marca. Ich rywalem będzie Motor Lubawa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela