Aktualności

Radosław Sylwestrzak: Robert Demjan da nam jakość w przodzie

Stoper Widzewa czeka na pierwszy okres przygotowawczy z trenerem Franciszkiem Smudą. - Szkoleniowiec zapowiada, że będzie ciekawie - mówi Radosław Sylwestrzak.

Po wprowadzającym tygodniu piłkarze - oprócz bramkarzy - mają wolne. To oczywiście nie oznacza, że nic nie robią. Ćwiczą indywidualnie według zaleceń sztabu szkoleniowego. 29 stycznia wspólnie wznowią treningi.

- Pierwszy tydzień był wprowadzający. Na dobre zaczniemy w poniedziałek i trener już zapowiedział, że nie będziemy się nudzić - przyznaje Sylwestrzak.

Do tej pory na treningach było kilku testowanych piłkarzy i dwóch nowych, którzy podpisali kontrakty z Widzewem - Robert Demjan i Marcin Pieńkowski. - Czy to dla nas trzech stoperów, czy dla całej drużyny - rywalizacja tylko może wyjść na dobre. To podnosi poziom i umiejętności zarówno indywidualne, jak i całego zespołu – uważa Sylwestrzak. - Bardzo dużo spodziewamy się po Robercie Demjanie, który rozegrał wiele spotkań w ekstraklasie. Da nam jakość i spokój w przodzie. Marcina nie znam, ale młodość potrafi zaskoczyć i miejmy nadzieję, że właśnie tak odpali.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela