Aktualności

Radosław Sylwestrzak: Robert Demjan da nam jakość w przodzie

Stoper Widzewa czeka na pierwszy okres przygotowawczy z trenerem Franciszkiem Smudą. - Szkoleniowiec zapowiada, że będzie ciekawie - mówi Radosław Sylwestrzak.

Po wprowadzającym tygodniu piłkarze - oprócz bramkarzy - mają wolne. To oczywiście nie oznacza, że nic nie robią. Ćwiczą indywidualnie według zaleceń sztabu szkoleniowego. 29 stycznia wspólnie wznowią treningi.

- Pierwszy tydzień był wprowadzający. Na dobre zaczniemy w poniedziałek i trener już zapowiedział, że nie będziemy się nudzić - przyznaje Sylwestrzak.

Do tej pory na treningach było kilku testowanych piłkarzy i dwóch nowych, którzy podpisali kontrakty z Widzewem - Robert Demjan i Marcin Pieńkowski. - Czy to dla nas trzech stoperów, czy dla całej drużyny - rywalizacja tylko może wyjść na dobre. To podnosi poziom i umiejętności zarówno indywidualne, jak i całego zespołu – uważa Sylwestrzak. - Bardzo dużo spodziewamy się po Robercie Demjanie, który rozegrał wiele spotkań w ekstraklasie. Da nam jakość i spokój w przodzie. Marcina nie znam, ale młodość potrafi zaskoczyć i miejmy nadzieję, że właśnie tak odpali.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela