Aktualności

Radosław Sylwestrzak odchodzi z Widzewa

26-letni obrońca po dwóch sezonach spędzonych w klubie z al. Piłsudskiego 138 nie przedłuży kontraktu wygasającego z końcem czerwca 2019 roku.

Radosław Sylwestrzak piłkarzem Widzewa został przed sezonem 2017/2018. Miał olbrzymi wkład w wywalczenie przez zespół awansu do II ligi, rozgrywając 26 meczów (wszystkie w wyjściowym składzie, w tym 23 w pełnym wymiarze czasowym) i zdobywając dwie bramki. W 25 kolejnych spotkaniach z nim w składzie w III lidze łodzianie nie doznali porażki.

Na wyższym szczeblu rozgrywkowym Sylwestrzak kontynuował dobrą passę, a licznik kolejnych meczów, w których Widzew z nim na boisku nie dał się rywalom, zatrzymał się na 39 meczach. Środkowy obrońca dorzucił w nich trzy trafienia.

Ostatecznie w czerwono-biało-czerwonych barwach Sylwestrzak zaliczył 43 występy ligowe, z których przegrał zaledwie dwa. Był w tym czasie bardzo ważnym zawodnikiem Widzewa, a w grze zawsze cechowały go nieustępliwość i walka do końca.

Radku, dziękujemy Ci za wkład w odbudowę klubu, wzorowe zachowanie na boisku i poza nim oraz niesamowitą serię meczów bez porażki, o której kibice będą długo pamiętać. Życzymy jednocześnie powodzenia i samych sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela