Aktualności

Radosław Sylwestrzak: Boisko wszystko weryfikuje

Obrońca Widzewa Łódź tuż po zwycięskim meczu z Ruchem Chorzów powiedział, że zespół cieszy się ze zwycięstwa - tym bardziej, że mimo różnicy klas rozgrywkowych, to trzecioligowcy z Łodzi byli stroną przeważającą.

Piłkarze Widzewa Łódź wygrali w meczu kończącym zgrupowanie Nieborowie z Ruchem Chorzów 2:0. Mimo, iż przeciwnik to jeszcze do niedawna zespół występujący na poziomie ekstraklasy, to łodzianie byli w tym spotkaniu stroną przeważającą. - Boisko wszystko weryfikuje. Mimo różnic w klasach rozgrywkowych, to my dzisiaj byliśmy zespołem lepszym i dominującym. Wynik najlepiej to odzwierciedla. Takie zwycięstwo z pierwszoligowcem to coś bardzo budującego. Dla nas jednak najważniejsze będą rozgrywki ligowe. To tam zwycięstwa będą najistotniejsze i będą nas najbardziej cieszyć - powiedział tuż po końcowym gwizdku Radosław Sylwestrzak.

Obrońca czerwono-biało-czerwonych przyznaje, że mimo wyczerpujących treningów podczas obozu w Nieborowie, każdy z zawodników chciał dziś zaprezentować się jak najlepiej. - Każdy daje z siebie maksimum możliwości. To był ostatni sparing podczas obozu, dlatego też każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Możemy tylko się cieszyć, że solidnie przepracowaliśmy ten czas i widać tego efekty - dodał.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela